2737
2734
عنوان

خانوماي متاهل ميشه بيايين نظر بدين

590 بازدید | 32 پست

خواهرا من ٣مرداد عروسيمه بعد اول اينكه نميدونم تو عروسي تو تالار چنتا اهنگ از خود عروس ميخوان

و ميخواهم بگين كه خودشما تو عروسيتون با جه اهنگي رقصيدين

من فقط يدونه اهنگ عشق جان رو خيلي خوشم مياد

اهنگ شهرو به هم ميزنه چشات و ما باحاليم هم خوبه

ولي ميخوام نظراي شمارم بدونم

❤❤❤❤❤❤ترک قیزلارین سالیقینا❤❤❤❤❤❤❤❤

منم هفته سوم مرداد عروسیمه😍

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 

خریت نکنی ۳مرداد جشن بگیری🤦‍♀️

یعنی قشنگ دم میکنی از گرما

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از من اهنگ ورودی خواس و رقص دو نفره بقیش خودش میخوند ارکست بود

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           
2738

از من که نظر نپرسیدن البته میشد از قبل بهشون بگم یا به یکی بگم بره بگه اون آهنگ که خواستمو بذاره

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
خریت نکنی ۳مرداد جشن بگیری🤦‍♀️ یعنی قشنگ دم میکنی از گرما

اره بخدا خودمم فقط و فقط مشكلم همينه

ما ميخواستيم اگر ميشه حداقل ٢٤مرداد باشه كه تالار پر بود و فقط ٣مرداد وقت داشتيم

ديگه نميشه كاريش كرد☹️

یه عروس مهتاب ای مستیه می ناب ناب...

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
مياركه عزيزم😘حالا اهنگ چي چيا انتخاب كردي

هنوز هیچی 

دوستان بگن استفاده کنیم

خدایا میدونم به وقتش بهترینهارو برام رقم میزنی   سال ۱۴۰۲ /قسمت دوم امضام مال سال ۹۸ هستش عوضش نکردم گیر ندین به امضام /عقد هستم /تیکر تاریخ عروسیمو نشون میده اگه خدا بخاد و یاریمون کنه میرم سر خونه زندگیم ..‌. 
آهنگ واسه چی؟رقص تانگو و چاقو منظورته؟؟؟؟

نه اين اهنگ عشق جان رو براي رقص تك نفره ي خودم براي داماد انتخاب كردم بقيش مونده

2706