2737
2734
عنوان

جنین اهداییی

576 بازدید | 68 پست

سلام من مشکل ناباروری دارم و تو نوبت جنین اهدایی هستم 

میخواستم بدونم کسی با جنین اهدایی بچه دار شد و اگر شد جنسیت بچه چیه 

لطفا منو کمک کنید 

اگرم نمیخوایین اینجا نطرتونو بگید بهم درخواست دوستی بدبد اونجا کمکم کنین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپرم و تخمک اهدایی میگیرن 

نه جنین اهدایی 

چند سالته عزیزم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
اسپرم و تخمک اهدایی میگیرن  نه جنین اهدایی  چند سالته عزیزم

جنینم میگیرن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

دیگه جنسیتش شانسیه عزیز فرق داره ؟؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
عزیزم جنین اهدایی نه تخمک و اسپرم اهدایی

مگه چند ساله تحت نظری 

ب کدوم مرحله رسیدی ک بهت گفتن جنین اهدایی 

همسرت قبول کرده🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ب منم میگن تخمک اهدایی بگیرم ولی نمیتونم قبول کنم 

مگه چند ساله تحت نظری  ب کدوم مرحله رسیدی ک بهت گفتن جنین اهدایی  همسرت قبول کرده🤔

همسرم اصلا اسپرم نداره گلم یک ساله تحت نظرم 

ربط به مرحله نداره که وقتی اسپرم یا تخمک نباشه پیشنهاد جنین اهدایی میدن چون روش دیگه ای وجود نداره 

2706