2737
2734
عنوان

کسی با جنین اهدایی پسر دارم شد؟

9917 بازدید | 28 پست

سلام من مشکل ناباروری دارم و تو نوبت جنین اهدایی هستم 

میخواستم بدونم کسی با جنین اهدایی بچه دار شد و اگر شد جنسیت بچه چیه 

لطفا منو کمک کنید 

اگرم نمیخوایین اینجا نطرتونو بگید بهم درخواست دوستی بدبد اونجا کمکم کنین ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خانومی حلاله 

یعنی اسپرم از کس دیگه باشه تخمک از شما؟ اگه این هست من همین چندوقت پیش پرسیدم گفتن حرام 

ولی اگه بچه هست را نمیدونم بازم بپرس تو مسائل پزشکی کشورمون خیلی اسلام در نظر نمیگیرن منم خیلی مذهبی نیستم ولی دیگه این چیزا رو پیگیری میکنم

یارب نظر تو برنگردد...
2728
یعنی اسپرم از کس دیگه باشه تخمک از شما؟ اگه این هست من همین چندوقت پیش پرسیدم گفتن حرام  ولی ا ...

همه ی مراکز ناباروری از اسپرم اهدایی استفاده میکنن و حلال کردن

من از جتین اهدایی دارم استفاده میکنم یعنی از پدر و نادر شرعی

همه ی مراکز ناباروری از اسپرم اهدایی استفاده میکنن و حلال کردن من از جتین اهدایی دارم استفاده میکنم ...

همون اسپرم را حدود یکماه پیش پرسیدیم گفتن حرامه مستقیما از خود مکارم سوال کردیم 

اینا واسه پول دراوردن خودشون اهمیتی به این موضوعات نمیدن 

جنین را نمیدونم 

از ما گفتن بود دوس داشتی بپرس 

موفق باشی

یارب نظر تو برنگردد...
نه خانومی حلاله  

،ولی کاشکی بجاش از پروشگاه بیاری هم دنیا رو برای خودت بخری هم اخرت رو ، به هرحال موفق باشی عزیزم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
،ولی کاشکی بجاش از پروشگاه بیاری هم دنیا رو برای خودت بخری هم اخرت رو ، به هرحال موفق باشی عزیزم

عزیزم هر کس یه جور من همسرم دوس نداره و منم علاقه به حاملگی دارم بنابراین تصمیم به جنین اهدایی شد

2738

تا کسی تو این شرایط قرار نگیره کسی رو نمیتونه درک کنه 

ان شاالله هیچوقت تو این شرایط نباشید دوستم

تا کسی تو این شرایط قرار نگیره کسی رو نمیتونه درک کنه  ان شاالله هیچوقت تو این شرایط نباشید دو ...

موفق باشه انشاالله

منم باید تخمک اهدا بگیرم ولی همسرم قبول نمیکنه

نمیدونم بی خیال بچه بشم ؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
تا کسی تو این شرایط قرار نگیره کسی رو نمیتونه درک کنه  ان شاالله هیچوقت تو این شرایط نباشید دو ...

ببخشید نخواستم ناراحتتون کنم بی منظور گفتم بازم اگه ناراحت شدید عذر میخوام ،موفق باشید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

شما کجا رفتی؟

من از واسطه پرسیدم گفت 15 تومن . بدون هزینه انتقال که بعهده خودمه. الان هزینه زیادیه برام. اگر نگیره چی؟

تازه دکتر گفت احتمال یه عملی هم هست. چون فقط خصوصی عمل میکنه هزینه اونم اضافه میشه.

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2706