2726
عنوان

دیشب فهمیدم باردارم اما خوشحال نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 52 پست
فکر میکنم مسولیت بچه زیاده خیلی کار. عقب افتاده دارم😥

جلوگیری نداشتی؟

به نظرم یه مقدار طبیعیه منم توقع بارداری نداشتم البته اقدام بودم اما فکر نمیکنم انقدر زود حامله بشم یه حس عجیب داشتم یه جور ترس ولی الان جونم به جونش بستس. بزار بگذره خودش یه جوری جا باز میکنه که خودتم نمیفهمی

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم 

منم اوایل ک تازه فهمیدم باردارم بیشتر نگران بودم تا خوشحال و زیاد لذت نمیبردم ازش ولی اولین بار ک تکونش و لگدشو حس کردم اولین بار ک تو سونو تقریبا صورتشو  تونستم ببینم حس کردم هیچی رو تو دنیا بیشتر از دوست داشتنش نمیخوام 

صبر کن این حست از بین میره

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2728
من چون کیست داشتم پریودیم اصلا منظم نبود ولی اخرین بار. اسفند. پریود. شدم

اها یعنی دوره سیکلتون هم نمیدونید من 28روز یکبار میشم قبل پریودم میخام برم ازمایش بدم میگن نه نده معلوم نمیشه

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده
یعنی احساسم عادیه؟؟؟

بله عزیزم مطمئن باش ..☺عشق و محبت مادری روز به روز بیشتر میشه و اول فقط احساس شدید مسولیت هست چون نوزاد رو کاملا محتاج خودت میبینی و کم کم این نوزاد خودش ثانیه به ثانیه با نگاه و معصومیتش انقدر با عشق بهت نگاه میکنه که وابسطه اش میشی و دیگه دلت همش پیششه ..حس قشنگ ولی پر مسولیت هست عزیزم ..با سختیش خیلی شیرینه ...

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
شما تو اقدام هستید؟

اره سه سال

هنوز مادر نشدم،اما میدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه زندگی ام شده.دلبندم هنوز ملاقاتت با خدا تمام نشده!تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا در آغوش بگیرم.بیا ک دیگر تاب نگاهای سنگین جماعت را ندارم!بیا و در مقابل دیدگان پدرت سر افرازم کن.راستش را بخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.عزیزم،اینجا برای داشتنت دست به هرکاری زدم،هزار درد را متحمل شدم،من خودم را همین حالا مادر میدانم برای داشتنت از یک مادر واقعی هم بیشتر سختی کشیدم،بی منت!!!اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند.میدانی تا تورا نداشته باشم هیچکس مرا مادر حساب نمی آورد..عزیزترین آرزوهایم،بیا و رویاهایم را سرو سامان بده

آمادگی نداری.بنظرم تا کوچیکه چند جلسه برو مشاوره.شوخی نیستا.یه جان داری میاری بدنیا.ببین آمادگی داری یانه.تو نت سرچ کن مشاوره مثلا تهران...شماره هاش میاد زنگ بزن وقت بگیر.

راستی شماره ۱۴۸۰مشاوره رایگانه زنگ بزن حرف بزن.اگه نیاز بود بهت مشاور خوب تو شهر خودتون معرفی میکنن

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

نزن این حرفووو

ناشکریه

خدا هدیشو غیر منتظره برات فرستاده ناراحتش نکن

من خودم دقیق هفته گذشته پنجشنبه فهمیدم‌باردارم بتام ۱۷۰ بود

دوهفته دیگه هم باید برم سونو

خدا حال همه رو خوب کنه..
2706