1345
1273

ناخواسته بوده؟

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.خود عروس خانم، صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنه. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

اصلا به باردارشدن فکر نمیکردم امادگی ندارم

بیخیال بابا

انقدر بزرگش نکن

خداروشکر کن بعد نه سال نیاز به دوا و دکتر نداشتی

برای کارت عروسیتون شعر میگم،با اسم خودتون، رایگان😍به دو شرط: ۱.خود عروس خانم، صدتا صلوات برای شادی حضرت زهرا(س) هدیه کنه. ۲.شب عروسیتون😉، برای عاقبت بخیری خودم و خانواده م دعا کنید.😘
1274

بله بعضیها اینطور میشن چون از مسولیتش میترسن ..و باور اینکه بچه ای تو شیکمشون هست شوکه میشن ..بعضی حتی بدنیا میاد هم شوکن و فقط احساس مسولیت شدید دارن که از پا درشون میاره، ...ولی کم کم با بزرگ شدن روز به روز نوزاد عشق بزرگی هم شکل میگیره ..😍هر رو بگم بیشتر میشه ..

1226
فکر میکنم مسولیت بچه زیاده خیلی کار. عقب افتاده دارم😥

جلوگیری نداشتی؟

به نظرم یه مقدار طبیعیه منم توقع بارداری نداشتم البته اقدام بودم اما فکر نمیکنم انقدر زود حامله بشم یه حس عجیب داشتم یه جور ترس ولی الان جونم به جونش بستس. بزار بگذره خودش یه جوری جا باز میکنه که خودتم نمیفهمی

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارک باشه عزیزم 

منم اوایل ک تازه فهمیدم باردارم بیشتر نگران بودم تا خوشحال و زیاد لذت نمیبردم ازش ولی اولین بار ک تکونش و لگدشو حس کردم اولین بار ک تو سونو تقریبا صورتشو  تونستم ببینم حس کردم هیچی رو تو دنیا بیشتر از دوست داشتنش نمیخوام 

صبر کن این حست از بین میره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چون کیست داشتم پریودیم اصلا منظم نبود ولی اخرین بار. اسفند. پریود. شدم

اها یعنی دوره سیکلتون هم نمیدونید من 28روز یکبار میشم قبل پریودم میخام برم ازمایش بدم میگن نه نده معلوم نمیشه

1335