2726
عنوان

طرز تفکر

213 بازدید | 18 پست

کیا فکر میکنن ک تمام اتفاقات زندگی و درامد و روابط و همسر و خوانواده و نوع برخورد دیگران  رو خودشون باعثش هستن و کیا فکر میکنن ک همه چی شانس و بطور کلی از پیش تعیین شده است و هیچ مدیریتی در اتفاقات ندارند و برگی در باد هستن و ادمای دیگه باعث نوع زندگی اینا هستن؟؟؟ 

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من معتقدم مسیراصلی زندگی سرنوشته.ولی اون پیچای بین راه دست خودمونه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2728

به شانس اعتقاد دارم ولی بیشتر معتقدم بخش بزرگی از اتفاقات زندگی برمیگرده به انتخابا و اعمال و رفتار آدم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

همه اتفاقت دو حالت داره: 

یا خودت باعثشی

یا بقیه به اجبار برات باعثش شدن که من بهش میگم خواست خدا 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

من فکر میکنم نمیشه صفر و صدی حرف زد

یه قسمت اعظمی از زندگی به خودمون و انتخاب هامون مربوطه

قسمت قابل توجهی هم از تقدیر و سرنوشته و مواردی که یه روزی میفهمیم واقعا خیر و صلاحمون توش بوده

یه قسمتی هم حاصل کوتاهی ها و یا لطف دیگرانه

مثلا اگه منه نوعی موقعی که چراغ قرمزه و حقمه که از روی خط عابر پیاده حرکت کنم و سمت چپم رو نگاه هم کردم و بعد یه ماشین یهو با سرعت بپیچه و بزنه بهم و لت و پارم کنه دیگه از انتخاب خودم نبوده قطعا گند یکی دیگه ست که روی زندگیم اثر گذار بوده.

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

زندگی ۵۰-۵۰ هست

۵۰٪ دست توعه

۵۰٪ دست خدا

زندگی مشارکته نه اجبار 

چون خدا محبته و کسی رو زور نمیکنه

این موضوع خیلی پیچیدس نمیتونم خلاصش کنم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

اونا فک میکنن همه چی شانسه

لعنتیا مرز اسکول بودن رو رد کردن

من ب قسمتم عقیده ندارم چ ب رسه ب شاس

همه اینا ساخته دست ماست

سرنوشت رو ما میسازیم

و میتونیم تغییرش بدیم اگه بخوایم و تسلیم نشیم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
همه اتفاقت دو حالت داره:    یا خودت باعثشی یا بقیه به اجبار برات باعثش شدن که من بهش می ...

هیچ اجباری وجوددنداره

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم

هیچکدوم 

اینو شنیدی که

این دست تو نیست ک چه ادمهایی سر راه زندگیت قرار بگیرن اما اینکه کدومشون توی زندگیت بمونه کاملا دست خودته

در مورد روابط و همسر و کار و اینام دقیقا همینه

هیچ اجباری وجوددنداره

اینکه نمیتونی هیچ وقت مامان باباتو انتخاب کنی یا انتخاب کنیکه کجا به دنیا بیای اجباره

جبر الهی 

ماشینم اگه بزنه بهت باز جبره

جبر انسانی

به نظرم همه چیز نسبیه، تنها چیزی که بهش باور دارم تو این موضوع جبر جغرافیاس :)

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706