2733
2734
عنوان

👈👈لطفا همه بیان👉👉

233 بازدید | 25 پست

سلام.

همه ما میدونیم که خوزستان درگیر سیله.

لطفا هر کس که میتونه با هر عقیده ای که داره برای نجات خوزستات از سیل دعا کنه.

این تنها کاریه که الآن از دست ما برمیاد.

ترس و نگرانی وجود بیشتر مردم رو گرفته.خیلی ها تصمیم دارن برن از اهواز.

دعا کنید برای نجات مردم خوزستان.😢

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خوزستان مظلومه

همه بلایی سر این مردم بدبخت اومده

بیچاره ها هر روز باید ترس و وحشت رو تحمل کنن 

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
2728
وبارههههههه   امروز اينستا نرفتم بيخبرم🤔

خطر هست هنوز.

امروز هم دستور تخلیه  ۵ منطقه  رو دادن.

یه منطقه هم آماده باشه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

تمام سرمایه مملکت از این استان مظلوم میاد. واقعا محروم ترین استان و درعین حال ثروتمندترین استان ایران.

تمام بلاهای طبیعی و غیرطبیعی هم تجربه کردن.

جنگ،سیل،ریزگرد،...تمامی نداره.

2738
تو این وضعیت گرونی ها.... اونایی که ت. سیل خسارت دیدن.... چیکار میکنن

😔😔😔

وضع خیلی بده.

فقط باید از خدا بخوایم کمکمون کنه.

تمام سرمایه مملکت از این استان مظلوم میاد. واقعا محروم ترین استان و درعین حال ثروتمندترین استان ایرا ...

فقط سیل تموم شه.

من دیگه هیچی نمیخوام.

نمیتونم تصور کنم آب دار و ندارمون رو ببره و خودم زنده بمونم.

به عکسی که گذاشتم نگاه کن.

ببین آب کارون چقدر بالا اومده.

انشاءالله به حق این ماه مبارک خداوند مردم  کشورمون رو به خصوص کسایی که درگیر سیل هستند از بلا د ...

🙏آمین

2706