2703
2553

سلام. من دوازده ساله ازدواج کردم.گاز موقع جهیزیم مارک معروفی نبود ولی ازش راضی بودم تا اینکه رفتیم تو یه خونه ای که گاز رومیزی داشت البته مستاجر هستیم و بعد چندوقت شوهرم گاز رو داد به یکی که خیلی نیازمند بودن و خونشون گاز نداشتن. الان خونه رو عوض کردیم و میخایم گاز جدید بخریم. از طرف شرکتی که همسرم کار میکنه به یه شرکت تعاونی معرفی شدیم برای خرید گاز که گاز سینجر داشت و گاز تاکنو و اسنوا. من بیشتر از ظاهر سینجر و دوفر بودنش خوشم اومد و پسندیدم ولی بازم میخام اونایی که سینجر دارن بگن از گازشون راضی بودن یانه. استرس دارم. چون میدونم بعد که گاز رو بخریم حداقل تا ده سال دیگه باید ازش استفاده کنم. مرسب که درکم میکنید و راهنماییم میکنید. اگه بتونم عکساشو هم میفرستم ببینید

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم سینجر دارم فوق العاده راصیم ..هم خوشگله هم فرش عالیه و هم جنس بدنش 

ممنون عزیزم💋

محبت به نامرد کردم بسی ، محبت نشاید به هر نا کسی ،تهی دستی و بی کسی درد نیست ،که دردی چو دیدار نامرد نیست
ما سینجر داشتیم افتضااااااااحه  اسنوا مدل رومیناش خیلی خوبه

نمیدونم اسم مدلش چی بود. فقط یه مدل اسنوا داشت. مدلاش محدود بود. عکسشو میفرستم

2714
من سینجر دارم ولی تک فر مثل این دوتایی نیست خیلیم دوسش دارم.ازش راضیم.

چه خوب. ممنون گلم❤️

من سینجر دارم تک فر البته ۹ ساله دارمش عالیههههه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
من سینجر دارم تک فر البته ۹ ساله دارمش عالیههههه

چه خوب. مرسی عزیزدلم🌼💋