2733
2734

عروس عمم چند وقت بود با پسر عمم ب مشکل خورده بود بدجور.طوری ک بی دلیل پاشو کرده بود تو ی کفش ک طلاق میخام عصبی شده بود داد میزد وقتی میدیدیش انگار یه دیوونه رو بروته...

بعد چن روز پیش گفت تو خونمون تو چارچوب در تو اون سوراخه ک زبانه در میره ؛یه کاغذ پیدا کردیم .میگ جرئت این ک نگاش کنم نداشتم .پسر عمم زنگ میزنه ب ی دعا نویس و میگه یه دعا تو خونه پیدا کردیم و اونم میگه ک دعا برای جدایی و از هم پاشیدن زندگیه و خیلیم گرونه و فقط همون ی کاغذ نیس قبلا تو غذاتونم ریختن و رو لباساتونم ریختن بیارید باطلش کنم .عروس عمم میگفت اعتقادی ب دعا نویس ندارم چرت میگه الکی بخاطر پول میگه بیار باطلش کنم.ک دعا نویسه گفت بیار باطلش کنم ک اگ مشکلت حل شد پول بده اگ نشد چیزی نمیخام....خلاصه رفتن و باطلش کردن  و امروز دیدمش میگفت خوب شدم

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

میگه همش وجود کسی رو کنارم حس میکردم ولی نمیدیدمش .میگ حتی یه نیروی نامرئی منو میکشید سمت پنجره و وادارم میکرد خودمو از پنجره بندازم پایین .میگ یبار تو اتوبان همون نیروهه بهم القا کرد ک در ماشینو باز کن و خودتو پرت کن پایین.میگه درو ک باز کردم شوهرم دستمو گرفت و نذاشت بپرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چه بیشرفایی پیدامیشه که دعا گذاشتن خونشون

تا سر آدم نیاد باور نمیکنه من ک ازش شنیدم باورم نمیشه

2731

میگه شوهرم میگفت تو چرا اینجوری شوی میگفتم حتما تقصیر توعه بهم کم محبت میکنی .میگ اونم میومد بغلم کنه داد میزدم نزدیک نیا ازت خوشم نمیاد.کادو میخرید میکوبیدم روش میگفتم مگ من ازت کادو خاستم....