2737
2734

بگید کی خوبه و دوسش دارید از کی بدتون میاد یا دوس دارید جای کی باشید 

من خودم صدق بیوتی رو دوس دارم با چن نفر دیگه ولی از اکثرشون بدم میاد یعنی انقدر ظاهرا پرفکتن که باعث افسردگی میشن منم فالوشون نمیکنم حسودم نیستم🤣

مثلا شبنم و پیکاسو 

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه خانمی به نام ساناز که سگش کوکو مرد یادتونه؟ امسال شب عید با طرح اینکه کالا بفرستید تبلیغ کنم رایگان میدونید چقدر کادو به جیب زد هوووووف😑

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2738

اگه هر تیکه م نیفته دست کسی ندا یاسی رو دوس دارم چون به شدت خودشه بدون هیچ ادایی🤕🤕

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
لایف اروند می رو دوست دارم و سه قلو های گونش و صدف بیوتی

منم گونشو دوس دارم

اگه هر تیکه م نیفته دست کسی ندا یاسی رو دوس دارم چون به شدت خودشه بدون هیچ ادایی🤕🤕

چهرش بانمکه البته اگر پشماشو بزنه 🤧

2706