2703
2553
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9707 بازدید | 389 پست
اینم بگم که ما اکثر فامیلامون تو ارومیه هستن. بعد همسایه های کرد زیاد دارن. ولی اکثرا دو تا زن دارن ...

من کورد سنندجم وفامیل بانه و مهابادی وبوکانی هم داریم. ولی همه  ازدواج دوم به نظرشون خنده داره اصلا مگه میشه

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه ناموسن تبریز رو به کردا نسبت ندین یکم تاریخ بخونین بد نیس این متنتون هم کلا بی معنی هستش

😏😏😏😏همش حقیقته شما دوس نداری قبول نکن چیزی هم عوض نمی کنه این طرز فکرت

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
😏😏😏😏همش حقیقته شما دوس نداری قبول نکن چیزی هم عوض نمی کنه این طرز فکرت

اولا حقیقت نیست این رو مطمنم. و تاریخ به دوست داشتن من و تو ربطی نداره. اصالت آدمها هم طرز فکر نیست که عوض کنم.

تبریز کرد نیست و این موج جدیدی هست که تازگیا کردا راه انداختن مطمنن هم نتیجش پوچه

یکم تو این زمینه مطالعه کنید حرفم رو بهتر درک میکنید

2720
اولا حقیقت نیست این رو مطمنم. و تاریخ به دوست داشتن من و تو ربطی نداره. اصالت آدمها هم طرز فکر نیست ...

تاریخ و تمدن کوردا نیاز به اثبات نداره

من واقعیت رو میگم.من هیچ جا به جز البته تهران و کرج اون حجم بی حجابی رو ندیدم و اینکه مردها هم انگار ...

بحث حجاب ربطی به کورد و ترک و فارس نداره تو همه ی اقوام بیحجاب و باحجاب هست پس لطفا جمع نبندین

غیرت کوردا که مشهوره و زبان زده    واقعا نمیدونم‌چی بگم چون در جهالت کامل به سر میبری اص ...

👏👏👏👏👏👏👏👏

2714
پسره کورده ی ینی؟ بابا کوردا خیلی متفاوتن من شوهرم کورده هیچ خوب نیست همش سروزبونو جذابیت ظاهریشون چ ...

حالا جدا از قوم و نژاد همسرتو ترور کردی😂😂😂😂

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
عزیزم من هزار بار گفتم هزاربار دیگه ام میگم همه جا خوب و بد وجود داره به کورد و ترکم ربطی نداره ولی ...

کوره گوجن ویل یان کا اعصاب خوتیش ورد مکه .کره گوجن امانا هر بحث ادامه آن .لامانا انتظار کر فهمیت به .تره تریان😂😂😂😂

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
کوره گوجن ویل یان کا اعصاب خوتیش ورد مکه .کره گوجن امانا هر بحث ادامه آن .لامانا انتظار کر فهمیت به ...

بو گوجی کیان که شکی تیا نیه ولی اصلا چته له ایژن بی دلیل و مدرک نسبتی اونه کورد آخر خویان له موغول کانن اصالت یان نیه ام‌ نا بشر گله 

قزای اخم له شاره
واقعیت رو کتمان نکن عصری یه سر برو مصدق و نوبهار غیرت رو میبینی نگاه هرز رو میبینی 

شما اگه کسی بخواد آزاد باشه و روسری سر نکنه اسمش رو میزارین دختران انقلاب مجبورمیکنین همه از دم چادری باشن ولی ما اینطوری نیستیم هرکسی مختاره هرچی بپوشه ب کسی ربطی نداره 

قزای اخم له شاره
2706