2733
2734
عنوان

دور همی دوستان جدید😜😝

183 بازدید | 41 پست

هربار دیدیم گفتن دور همی دوستای قدیمی

بیاید متفاوت باشیم 😜

هرکی ، هر کیو میشناسه تگ کنه

گل بگه و گل بشنویم😍😝

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

واسه امضات صلوات فرستادم💜

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

@ترانه۶۶۶    

@guluchi    

@tanin    

@لیییییییلا    

@tatijun    

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
واسه امضات صلوات فرستادم💜

ممنون عزیزدلم😍

2738
سلام😘برامضات هم۱۰تاصلوات میفرستم

ای جونم ممنونم😍

من فقط یه دوست دارم تو سایت  دوست واقعی و همیشگیمه  @saranik    

به به خیلی هم عالی😍

قدمشون رو چشم ماست

دوستهای من بجز شکلات عسلی که تگش کردن بقیه زیاد اهل چت نیستن🙊🙊😁😁

ای جان دلم😁

2706