2733
2734
عنوان

سالگرد ازدواج...😍

260 بازدید | 22 پست

سلام دوستان

۷ اردیبهشت اولین سالگرد ازدواج مونه...بعد اون دسته از فامیلامون ک بهم نزدیکیم از لحاظ معاشرت اینا همش منتظرنن ببینن همسرم سالگرد ازدواجمونه چیکار می کنه و هدیه چی میده... حتی مامانمم منتظره😑

بعد حالا من اینقد استرس دارم از اینک همسرم یادش بره یا اصلا تدارک مهمونی و هدیه نبینه.... البته پدرم برای فردای سالگردمون دعوتی گرفته و فامیل رو دعوت کرده حتی خانواده شوهرم رو هم میخوان دعوت بگیرن...

واقعا الان موندم چطوری ب همسرم خط بدم ک یک حرکتی بزنه واسه سالگردمون😑شماها هم برای اولین سالگرد استرس اینجور مسائل داشتید؟!

خب بیار فیلم عروسیو فردا شب بزار البومو بیار.. بگو چ زود گذشت و چقدر خوب بود و فلان... یادش میاد

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا😐

چرا اینقدر واسه مردم زندگی میکنی عزیزم

واسه خودت زندگی کن و باهمسرت لذت ببر

ما اولین سالگرد ازدواجمون رو دوتایی گرغتیم. البته فرداش مادرهمسرم زحمت کشیدن و سوپرایزمون کردن

اجازه نده اینقدر دخالت کنن توی زندگیت و به خودشون اجازه بدن بپرسن چی برات خریده!!

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
2738

بچه ها سالگرد عقد مهمه یا سالگرد جشن عروسی؟ کدومو سالگرد میگیرین؟ 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
بچه ها سالگرد عقد مهمه یا سالگرد جشن عروسی؟ کدومو سالگرد میگیرین؟ 

برا ما هردو مهمه البته ما اگه جشن بگیریم دو نفره س البته از این به بعد سه نفره 😀

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
وا😐 چرا اینقدر واسه مردم زندگی میکنی عزیزم واسه خودت زندگی کن و باهمسرت لذت ببر ما اولین سالگرد ...

از فضولی و دخالت اینکار رو نمی کننا از سر صمیمیته... البته منم مثل اونام😂

2706