سه روزی که میرم دانشگاه هیچ، همش اونجا حوصلم سر میده و دوستی ندارم😒 از رشتمم متنفرم و نمیدونم علایقم چیه، چه رشته ای دوست دارم. دانشگاهمونم که نگم...خیلی محیط بی روحی داره.

این از این.

چهار روز باقیش رو هم لنگ ظهر بدون هدف از خواب پامیشم. یه چیزی میخورم. دور خودم میچرخم میام تو اینترنت و نی نی سایت. باز یه چیزی میخورم. باز اینترنت. شاااید بعضی روزا یک ساعت برم خونه مامان بزرگم. باز میرم تو اینترنت و شب میشه و باز اینترنت و خواب تا روز بعد... آها جدیدا به خاطر افسردگیم کتاب از حال بد به حال خوب رو میخونم.

کل زندگیم همینه. از خرید و بیرون رفتن خوشم نمیاد.

آرزو و هدف و رویایی ندارم.

همه میگن یه کلاسی برو مهارت جدید یاد بگیر شاید اینجوری یه دوست پیدا کردی، یه هنری چیزی یادبگیر اعتماد به نفست درست میشه.

حالا سوال اینجاست. چی یاد بگیرم که طول نکشه و زود نتایجشو ببینم و حالمو خوب کنه. جز طراحی و نقاشی چون حوصله سر برن. کلاس های ورزشیم دوست ندارم اصلا. زبان و اینام بلدم.

مثلا میبینم بعضیا عروسک روسی درست میکنن خوشم میاد

کلاس ها و مهارت های جذاب که اگه بشه باهاش درآمد زایی کرد یا باهاش به دیگران کمک کرد پیشنهاد بدین :) اگه خودتون تجربه داشتین چه بهتر

از اول باید شخصیت شناسی و استعداد یابی میکردید.

الان هم کلاسی برید که علاقه دارید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اول باید شخصیت شناسی و استعداد یابی میکردید. الان هم کلاسی برید که علاقه دارید.

اینارو میدونم و انجام دادم. با اینکه صادقانه جواب میدادم همه با هم تعارض داشتن و خودمو هنوز نشناختم.

والا نمیدونم به چی علاقه دارم😅 

2731
اینارو میدونم و انجام دادم. با اینکه صادقانه جواب میدادم همه با هم تعارض داشتن و خودمو هنوز نشناختم. ...

من خودم کلاسای مختلفی رفتم.از رنگ روغن و سیاه قلم،تا خطاطی و خیاطی و سرمه دوزی،هویه کاری،مکالمه عربی،گلسازی و....

خیاطی رو بیشتر دوست دارم.و اگر تمیز بدوزید به زودی میتونید خیاط موفقی بشید.سعی کنید هفته ای یکبار برید کوه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

منم اینجوریم از ساعت ۱۱ ک بیدار میشم 

تا ۳ بیدارم با شوهرم میخوزیم حرف میرنیم بعد ک رفت سرکار میخابم دوباره بیدار میشم گوشی و تی وی و شام 

این از این هفته ک بعد از کار بود

حالا صبح کاریش تا ۱ میخابم بعد بیدار میشم گوشی ناهار ی ذره جمع و جور میکنم تا بیاد بعد شام و تی وی 

من خودم کلاسای مختلفی رفتم.از رنگ روغن و سیاه قلم،تا خطاطی و خیاطی و سرمه دوزی،هویه کاری،مکالمه عربی ...

چه خوب😍 دیگه از هر انگشتت یه هنر میبباره :)

واسه خیاطی.... اصلا امتحانش نکردم تا حالا. ولی فکر کنم سر و کار داشتن پارچه و قیچی و اتو کردن رو دوست دارم.

من عاشق دوختن لباس عروسم👰 ولی خیلی حوصله میخواد و دوما، من چشمام شمارش پنجه. فکر کنم کور بشم با خیاطی😔😔

منم اینجوریم از ساعت ۱۱ ک بیدار میشم  تا ۳ بیدارم با شوهرم میخوزیم حرف میرنیم بعد ک رفت سرکار ...

برین شمال و مسافرت و...

ما با خانوادمون هر وقت میریم مسافرت یه دعوای حسابی میشه بابام اخلاقاش برای مسافرت خوب نیس

چه خوب😍 دیگه از هر انگشتت یه هنر میبباره :) واسه خیاطی.... اصلا امتحانش نکردم تا حالا. ولی فکر کنم ...

😊

بله واقعا حوصله و وقت آزاد و علاقه میخواد.برای چشمتون هم چقدر ضعیف؟با عمل درمان نمیشه؟

حالا امتحانش که ضرری نداره.

2706