2410
2553
عنوان

گسی اینجا مبتلا به بیماری اندومتریوز هست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 24 پست

به من که فعلا گفتن برو اقدام کن 

هیچ درمانی انجام ندادن

منم فعلا بچه نمیخام 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
منم محردم ولي ميگن بجاي عمل ازدواج كن ولي كو ي كيس مناسب

منظور از ازدواج کن بچه دار شدن.....ب منم میگفتن...ولی من دیگه قبل ازدواج عمل باز شدم عود کرده بود ۸ سانت شده بود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با شیر شتر تونستم یکم کنترلش کنم البته گانودرما هم میخورم

کلا با غذای گرم انگار بهتره 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
2720
اره پرهیز غذایی داره ولی ول کنت نمیشه 

من خیلی درد دارم 

2714
مگه عوارض و درد داره به جز نازایی؟ و اینکه مگه ۸ سانت زیاده؟؟؟ 

بله دردهای موقع پریودی 

حتی قبل و بعدش 

سلام دوستان من ستاره هستم

اين گروه منو دوستم تو تلگرامه درمورد اي وي اف و اي يو اي وكسايي ك منتظربچه هستن اقدامي ها

خودمونم تحت درمانيم

خوشحال ميشم بياين و از تجربيات هم استفاده كنيم

https://t.me/joinchat/Lu9H90zo1O1-FGFePrJdcA

لينك رو كپي كنين رو صفحه تلگرامتون بعد وارد بشين