2410
2553

سلام 

شما برا بهبود چه کارهایی کردید ؟ 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عمل باز شدم کلا عود کنندس

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من بودم. فقط باید لاپاراسکوپی شه

شما انجام دادید ؟ بچه هم قبلش داشتید ؟ 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
 عمل باز شدم کلا عود کنندس

الان خوب شدید 

قبلش بچه هم داشتید

چقدر اسمش باکلاسه

خدا برا هیچ کس این مریضی نیاره 

2714
الان خوب شدید  قبلش بچه هم داشتید

دارو میخورم تحت کنترلم الان خوبم  ....مجرد بودم عمل شدم ولی بچه دارم الان

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706