2726

سلام خانما پسرم ۶ سال ونیمشه یه دندون خراب داشت امروز صبح دیدم آبسه کرده بردم دکتر گفت باید کشیده بشه ولی باید نگهدارنده فضا براش کار بزارن میخواستم بدونم کسی واسه بچش کار گذاشته واقعا مفیده یا نه ؟اگه بچه رو اذیت کنه یه هزینه ی اضافیه 

جاریم گذاشت راضی نیست بعضی وقتا پسرش غذا میخوره گوشه زبونش و میبره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاریم گذاشت راضی نیست بعضی وقتا پسرش غذا میخوره گوشه زبونش و میبره

ممنون گلم که جوابمو دادین من اول تصمیم گرفتم بزارم ولی بعد که عکساشو دیدم خوشم نیومد واحساس کردم حتی از ارتودنسی هم بیشتر دهان را اذیت میکنه

2728

سلام عزیزم پسر دقیقا تو همین سن دندونش آبسه کرد ومجبور شدیم بکشیم جاش نگهدارنده گذاشتیم به نظر من خیلی خوبه برای بعدها ک دندون اصلیشون کج در نیاد وهزینه ارتودنسی احتمالی براتون سنگین تره که حتنا بذارید براش حیفه در ضمن پیش یک دکتر خوب ببرید من هشت ماهه گذاشتم براش اصلا اذیت نمیکنه وهزینش با پر کردن دندون کناریش و یکسری کارهای دیکه یک ونیم شد حالا دقیق یادم نیست هزینه نگهدارنده چقد بود

خودتو که پیدا کنی،خیلیا رو گم میکنی، این شروع یه مسیر طولانیه که تهش قشنگه!

اره عزیزم خواهر زادم دندونش زود افتاد دکتر گفت برای این که دندوناش حرکت نکنه باید فضانگهدارنده بزاره... دندون پزشکش ماریتا شکاریان بود... براش فضانگهدارنده ثابت گذاشت. خیلی خوب بود کارشون...

معلومه که باید فضا نگهدارنده بزاری دختر من از ۴ سالگی ۳ تا فضا نگهدار داره 

الان که شیری ها افتاده و دایمی در اومده  هم پلاک براش گذاشتم 

شاید هفته اول عادت نداشته باشه وگرنه خیلی خوب و راحته مال دختر من ۱ بار هم شکست دوباره ساختیم براش 

ارتودنسی خیلی اذیتش بیشتره

ممنون گلم که جوابمو دادین من اول تصمیم گرفتم بزارم ولی بعد که عکساشو دیدم خوشم نیومد واحساس کردم حتی ...

خانومی شما فضانگهدار گزاشتین ؟؟؟؟

تو لایق اون چیزی هستی ک خودت میخای ،نه اون چیزی ک دیگران میپسندن🙂