2733
2734
عنوان

مامان ني ني ها میشه بیاین؟!

167 بازدید | 21 پست

من براي يكي از دوستان که تا چندماه دیگه دوقلوهاش به دنیا میان میخواستم لباس بخرم

چون خودم از جنس و اینا سر در نمیارم میخواستم از دیجی استایل بخرم براشون

شما خرید کردید؟خوبه؟

میدونید کدوم مارك بهتره؟

به نظر شما بهتره لباس بخرم یا عروسك چیزي؟! 

میخوام یه چیز خيلي خوب باشه حتما  

به نظرم چون دوتا هستن لباس خیلی لازمشون میشه چندماه آینده

خودمم نظرم رو لباس بود بیشتر 

چه مارکي بهتره؟!

چه سایزی؟!

براي الانشون بخرم یا مثلا سایز بزرگتر بگیرم؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه ای که تازه بدنیا اومده بیشتر از اسباب بازی به لباس نیاز داره 

مخصوصا چون اوایل قلبشون خیلی تند میزنه و زود به زود عرق میکنن باید حتما زود به زود حموم بشن 

نظر من صددرصد رو لباسه 

و بهتره با دوستی آشنایی کسی که یکم از خرید لباس بچه سردرمیاره بری از یه فروشگاه سیسمونی خوب خرید کنی 

خودمم نظ رم رو لباس بود بیشتر  چه مارکي بهتره؟! چه سایزی؟! براي الانشون بخرم یا مثلا سایز ب ...

سایز 2بگیر

مارک تاپ لاین،آشور

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
بچه ای که تازه بدنیا اومده بیشتر از اسباب بازی به لباس نیاز داره  مخصوصا چون اوایل قلبشون خیلی ...

اره خودمم به نظرم اومد لباس براشون بهتره

چون بچن یکسره باید لباس عوض کنن

مرسي عزیزم  

مرسي از راهنمایيت عزیزم     حتما میرم نگاه میکنم جنسشون مطمنه دیگه؟! خیالم راحت باشه؟! ...

آره مارک های خوبیه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706