2726
عنوان

یه سوال

150 بازدید | 15 پست

من خیلی کم رو هستم و از بابام و داداشام خجالت میکشم چه برسه به مردای غریبه . حتی با فامیلا هم راحت نیستم فقط شوهرم با هیچکس حتی بگو بخند ندارم . حالا من موندم چطوره که بعضی زنا و مردا راحت تو خیابون هرکس رو میبینن شماره میدن یا شماره میگیرن . یا پیشنهاد س میدن و میرن پیششون . خدایا چطوریه .... که اینقد وقیح و پر رو هستن. چطور شرم و حیا رو فراموش کردن . چطور روشون میشه به هرکسی درخواست س بدن و طرف قبول کنه و ...

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

نمیدونم شما دیگه خیلی خجالتی هستی

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر خودمونیم باشه که کار اشتباه نکنیم!!!!رفتار بقیه به خودشون ربط داره

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
همه ک تو نمیشن😉

واقعا چطور بعضیا اینقد اعتماد بنفس دارن🤣🤣

اگر اعتماد بنفس دارن پس خوبه من ندارم برای این کار بد .

نمیدونم شما دیگه خیلی خجالتی هستی

والا بخدا تا بخوام دوکلمه به یه مردی بگم زبونم به لکنت میوفته😥😥😂😂😂

تایپیک شما دوتا نکته داره ۱ اونی که شبیه شما نیست وقیح هم نیست  ۲اجتماعی بودن یعنی یاد بگیریم ...

اجتماعی بودن یعنی با هرکسی رابطه برقرار کردن ؟؟   اینو نباید الکی به اجتماع ربط بدیم . اگر میخوایم اجتماعی باشیم با خانم های بیشتری ارتباط برقرار کنیم نه با مردانی که پیشنهاد دوستی میدن

تایپیک شما دوتا نکته داره ۱ اونی که شبیه شما نیست وقیح هم نیست  ۲اجتماعی بودن یعنی یاد بگیریم ...

منم نگفتم کسی مثل من باشه فقط گفتم زن ارزش و قیمت داره نباید چون کم رو نیست به همه رو بده

اجتماعی بودن یعنی با هرکسی رابطه برقرار کردن ؟؟   اینو نباید الکی به اجتماع ربط بدیم . اگر میخو ...

عزیزم اینها حریم خصوصیه به قولی هرکسی میتونه صاحب اختیار باشه.... شما تا حالا با پسری دوست بودین تو مجردی؟

فکر خودمونیم باشه که کار اشتباه نکنیم!!!!رفتار بقیه به خودشون ربط داره

ولی اونایی که دارن اشتباه میکنن اسم ما زنا رو هم خراب کردن همچنین به همجنسشون رحم نمیکنن

ولی اونایی که دارن اشتباه میکنن اسم ما زنا رو هم خراب کردن همچنین به همجنسشون رحم نمیکنن

هر کسی اسم خودشو خراب میکنه !همه که مثل هم نیستن

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
هر کسی اسم خودشو خراب میکنه !همه که مثل هم نیستن

میشنوی که میگن زنا پول دوستن . زنا با پول پا میدن . و زنا......همشون عین همن . 

2706