2737
2734
عنوان

عفونت دارم روم نميشه به شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 65 پست

یکی هم می‌گفت به شوهرم بگم واسه زایمان طبیعی بخیه خوردم آخه میترسم ازم زده بشه.انگار واسه بچه بقال سر کوچه بخیه خورده بود.خب عفونت چیزی نیست بگو عفونت دارم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قطعا همسرتون یه فرد تحصیل کرده و امروزی هستن  و نگران سلامتی و حال و احوال تونن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ميترسي فكر كنه بيماري كثيفيه و بترسه؟😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
خخ بگو خب عفونت دارم .مگ چیه شوهره منم خودش برد دکتر خودشم برام پماد زد . البته من انچنان نبود ع ...

واقعا شوهرت پماد زد؟😐😐

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
بگو دكتر گفته همسرت رعايت بهداشت نداشته عفونت گرفتي

😂😂😂داغون ميشه اينجورى بنده خدا

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
یکی هم می‌گفت به شوهرم بگم واسه زایمان طبیعی بخیه خوردم آخه میترسم ازم زده بشه.انگار واسه بچه بقال س ...

😂😂😂

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

ممکنه از شوهرت گرفته باشی.

باید شوهرت هم آزمایش بده.وگرنه دارو خوردنت بی نتیجه ست دوباره عفونتت برمیگرده.

قطعا شوهرت هم داره.

یه مدت میرفتم دکتر همش عفونت بر میگشت شوهرم رفت دکتر آزمایش داد عفونت داشت نمیدونست. 

برای همین دارو خوردن من بینتیجه بود خیلی اذیت شدم. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2706