2726
عنوان

عفونت دارم روم نميشه به شوهرم بگم

1215 بازدید | 65 پست

گير داده دكتر چى گفت

چى بهش بگم حالا فك ميكنه عفونت چى هست

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

چرا عفونت که خجالت نداره

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخ بگو خب عفونت دارم .مگ چیه شوهره منم خودش برد دکتر خودشم برام پماد زد .

البته من انچنان نبود عفونتم .یکوچوووولو دکتر گف داری ک دارو داد و تموم شد

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم
وا ،خب توضیح بده بهش

اخه مردا كه نميفهمن اين چيزا رو

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

شوهرای الان خیلی زرنگتر از این حرفان خددش بهتر از تو میدونه عفونت چیه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عزیزم خیلی راحت بگو .چرا یه جوری خودتو معذب میکمی که اونم فکر کنه چیز خاصیه.بگو کمی عفونت زنان دارم که ثکتر گفت با دارو حل میشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
چرا عفونت که خجالت نداره

بين ما زنا خجالت نداره

مردا كه اين چيزا رو نميدونن فك ميكنن الان اتفاق خيلى شاقى افتاده 

2706