2703
2553

من ۵ ماهه عمل بینی انجام دادم انحراف داشتم ولی هنوز پره های بینیم قرینه نیستن انحرافم کامل برطرف نشده هربار میرم دکترم میگه شش ماه تایه سال باید صبرکنی بنظرتون الکی منو دلخوش میکنه یا واقعن باید صبر کنم کلن افسردگی گرفتم امشبم وقت گرفتم یبارم برام تزریق انجام داد کمی بهتر شد فرم بینیم

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام

باع😒تا یکسال،حتی یکسال وچندماه بعدازعمل نتیجه نهایی کارو باید دید.نگران نباش

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

باع😒تا یکسال،حتی یکسال وچندماه بعدازعمل نتیجه نهایی کارو باید دید.نگران نباش

یعنی امیدوار باشم هرروز فرم بینیم یه شکلی میشه

2456
یعنی امیدوار باشم هرروز فرم بینیم یه شکلی میشه

عزیزم مراقبت های طی این دوران رو خیلی باید جدی گرفت.منکه خیلیــــــــــارو دیدم،بعداز یکسال بینیشون تازه فرم نهایی رو گرفته.وقتی پزشکت گفته مشکلی نیست،پس نگران نباش

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2714

دکترت کی بوده حالا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
برای شمارو‌نمیدونم ولی برای منم نامتقارن بودن و هر روز بدتر شد و کج شد اخرسر رفتم ترمیم

دقیقا دوست منم 2 بار ترمیم کرد چون کج میشد

دختر داییمم 4 بار...چون گوشت اضافه درمیاورد و مجراش رو میبست

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
دقیقا دوست منم 2 بار ترمیم کرد چون کج میشد دختر داییمم 4 بار...چون گوشت اضافه درمیاورد و مجراش رو م ...

منم دوباره عمل میکنم😢😢