2726
عنوان

از دكتر زنان ميترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 62 پست
عه پ این یارو چی میگف😐😐😐 یه بار مشکل داشتم رفتم دکتر زنان گف مجردا رو معاینه نمیکنن😒😒😒 فک کن ...

درسته معاینه نمیکنن

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجرد نيستم الانم شوهرم زنگ زد گفت دارم ميام دنبالت بريم دكتر 😰😰😰

عه چرا فک کردم مجردی😂

برو دکتر حتما نترس دلو بزن به دریا🤤

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
پاشو پاشو برو حاضر شو

واى الان رفتم دسشويى پريود شدم برررررررم دكتر؟؟؟😨

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ن نمیکنن اشتباه میکنه مجرد رو معاینه عمیق نمیکنن

اهان پس همون فهمیدم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
میگن مجرد باشی معاینه نمیکن ک😨😨😨

من یه بار رفتم .کمکش گفت برو بخواب معاینه کنم  گفتم شاید یه چیز سادس صندلی رو که دیدم فشارم افتاد گفتم این چیه😖نمیخوام منصرف شدم فقط میخوام با دکتر حرف بزنم!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
درسته معاینه نمیکنن

یه لحظع گفتم باز من اومدم حرف زدم😂😂😂

نترس اصلا مشکلی نیست اگه متاهلی که دیگه واقعا مشکلی نیست

الان رفتم ديدم پريود شدم

برم دكتر؟؟؟؟؟؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من دختر عمه مامانم دکتر زنانش مرد ه.بعد دفعه اول رفته بود خجالت میکشید و اینا گفته بهش دختر جون...بگیر بخواب اون سوراخه برا من عین سوراخ دوماغه!همینجوریم گفته ها  

برا همشون همینه.

این از خجالتش.

درد هم اصللللا نداره...شاید بخاطر ترس و خجالت خودتو سفت کنی اونوقت شاید درد داشته باشی...موقع معاینه نفس عممممیییییق بکش و شل کن

واى الان رفتم دسشويى پريود شدم برررررررم دكتر؟؟؟😨

دروووغ نگووووووو پاشو برووووو

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
من دختر عمه مامانم دکتر زنانش مرد ه.بعد دفعه اول رفته بود خجالت میکشید و اینا گفته بهش دختر جون...بگ ...

ميگم الان پريود شدم برم دكتر يا بذارم بعد؟؟؟؟

يكى جواب بده تو رو خدا

من دختر عمه مامانم دکتر زنانش مرد ه.بعد دفعه اول رفته بود خجالت میکشید و اینا گفته بهش دختر جون...بگ ...

لعنتییییییی 😂😂😂

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 
2706