1232
1226
عنوان

از دكتر زنان ميترسم

465 بازدید | 60 پست

من يه سرى علائم دارم از اول عيد تا حالا

به مامانم گفتم گفت احتمالا عفونت دارى حتمااااا برو 

تو اين سه دفعه اماده شدم برم دكتر يهو منصرف شدم از ترس معاينه كردن😰

از صبح زير دلم درد ميكنه موقع پريودمم نيس ولى اصلا دلم نميخواد برم دكتر😩😩😩

واقعا معاينه انقد كه ميگن درد داره؟ 

من خجالت ميكشم

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

چه دردي!!!

پاپ اسميرم كه ميگن درد داره وقتي متخصص انجام ميده اصن نميفهمي

دكتر اونقدر عادي رفتار ميكنه كه توام راحت ميشي

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

اصلا درد نداره

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
8
وا. نمیشه که عفونی بمونی

عه پ این یارو چی میگف😐😐😐

یه بار مشکل داشتم رفتم دکتر زنان گف مجردا رو معاینه نمیکنن😒😒😒

فک کنم چرت گفته بود

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              
میگن مجرد باشی معاینه نمیکن ک😨😨😨

ن نمیکنن اشتباه میکنه

مجرد رو معاینه عمیق نمیکنن

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
مجرد نيستم الانم شوهرم زنگ زد گفت دارم ميام دنبالت بريم دكتر 😰😰😰

نترس اصلا مشکلی نیست اگه متاهلی که دیگه واقعا مشکلی نیست

بیست و نهم اردیبهشت: وزن الانم 63 کیلوئه. دهم خرداد ازم بپرسین به 62 رسیدم یا نه.
1167
عه پ این یارو چی میگف😐😐😐 یه بار مشکل داشتم رفتم دکتر زنان گف مجردا رو معاینه نمیکنن😒😒😒 فک کن ...

درسته معاینه نمیکنن

عه پ این یارو چی میگف😐😐😐 یه بار مشکل داشتم رفتم دکتر زنان گف مجردا رو معاینه نمیکنن😒😒😒 فک کن ...

واااا😐

بیست و نهم اردیبهشت: وزن الانم 63 کیلوئه. دهم خرداد ازم بپرسین به 62 رسیدم یا نه.
مجرد نيستم الانم شوهرم زنگ زد گفت دارم ميام دنبالت بريم دكتر 😰😰😰

عه چرا فک کردم مجردی😂

برو دکتر حتما نترس دلو بزن به دریا🤤

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                              
1220