1177
44

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

در کل زیاد دنبال مصبتو‌نگیرید خوب نیست.

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1189
دوست دارم برم بشینم همونجا ولی شوهرم زود میگه بریم

اوايل همينه برو بزار آروم شي

❤️❤️❤️ششمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️

خوب نیست بری .من خودم سال ب سال میرم تا یه هفته از زندگی بیزارم میشم ‌.وقتی قبرا رو میبینم 😔😔 

میگم ای وای اینا همه زندگی داشتن عاشق شدن مادر و پدر شدن  ی سریاشون ملیاردر بودن ی سریاشون بهترین زندگی و آرامشو داشتن ولی آخرش چی شد .تو یه تیکه قبر خابیدن 

تموم شد چقدر دنیا بی رحمه 

ینی مخم سوت میکشه یه لحظه بی خیال دنیا میشم 

میگم کاش زودتر بمیرم .

حالا شما میخای هر روز بری 😕😕

دوس دارم ب آرزوم برسم 😔😔 یعنی میشه خدا ناممکن رو ممکن کنه 😔😔 یا من زیاد خیال بافم خوشاحال اونایی که ب عشقشون رسیدن 😔😔
1184

عزیزم اون کوچولو یه فرشته بوده نیاز به آمرزش و خیرات نداره و یکراست رفته بهشت.میدونه که مادرش همیشه به یادشه.

فقط برای خودت هر روز رفتن خوب نیست که افسردگیت و بیشتر میکنه...

منم دو بار سقط داشتم نمیخوام بگم درکت میکنم چون مسلما دردی که تو کشیدی هزار برابر از من بدتره چون تو فرشتت و دیدی و چند روزی کنارش بودی.

اما خدا بزرگه عزیزم انشاالله به زودی یه فرشته ی دیگه میاد تو دلت و همیشه باهات میمونه.

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️خدا جونم شکرت که بعد دو بار سقط دوباره به من لطف کردی و این هدیه ی قشنگ و بهم دادی♥️
[QUOTE=86545982]اوايل همينه برو بزار آروم تا میرم آروم میشم البته غسل صبر هم انجام میدم

يه ذره از خاك قبرشو بايد بريزي سرت

چند وقته فوت كرده

علتش چي بوده

البته اگه اذيت نميشي بگو

❤️❤️❤️ششمين سالگرد آشناييمونم اومد ورفت و من هنوزم مثه روز اولى كه ديدمت عاشقتم همسر جان❤️❤️❤️
اوایل هروز میرفتم  الان هفته دو سه بار

همون پنج شنبه ها برو ..میدونم عزیزه دوسش داشتی 

ولی خوب با رفتن شما چیزی عوض نمیشه .قرار نیست زنده بشه هرچند سختته .سعی کن ب حالت عادی برگردی 

همون روزای پنج شنبه بری ..

دوس دارم ب آرزوم برسم 😔😔 یعنی میشه خدا ناممکن رو ممکن کنه 😔😔 یا من زیاد خیال بافم خوشاحال اونایی که ب عشقشون رسیدن 😔😔
835