2733
2734
عنوان

بارداراومامانابیاین

281 بازدید | 29 پست

من هفته سیزدهمم

....ازچندهفته قبل انقباض واژن دارم...مث ببخشیدحالت ارضاشدن....ازدیشب زیادشده....بنظرتون خطرناکه یاطبیعیه؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسر دکتر برو

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731
منك اين حالتو فقط تو خاب داشتم

برای منم بدون دعوت اومده قربونش برم

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
منك اين حالتو فقط تو خاب داشتم

من توخوابم داشتم....خطرناکه؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2738
بنظرت خطرداره؟

احتمال داره چون تاحالا نشنیدم کسی این حالتو داشته باشه

ضرر نداره یسر برو دکتر

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
منم دارم مخصوصا تو خواب 

به دکترت نگفتی؟توبیداری هم هست؟

من الان ك تو هفته ١٦هستم ديگ اينجوري نميشم فكر نكنم خطرناك باشه 

همینجورواژنت انقباض داشت؟

2706