2733
2734
عنوان

کسی میدونه اسمه این کاربر چیه؟

163 بازدید | 8 پست

17سالشه بعد قرار بود سه شنبه برای همیشه از ایران بره یه تاپیکشم درباره ی شخص چهارم بود

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 

دختررواني  ديونه  تو اين مايه ها بودانگار

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بیایید زود باور نباشیم #

زود باور نیستم کارش دارم در مورده یکی از تاپیکاش

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
سرکاری بود اینجا رو جدی نگیر 

به اونش کار ندارم اسمشو میخوام برای یکی ازتاپیکاش

وایی چرا اون تاپیک ترکید دختره داشت زندگیشو تعریف میکرد اسمش چی بود

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2738
وایی چرا اون تاپیک ترکید دختره داشت زندگیشو تعریف میکرد اسمش چی بود

نمیدونم