2726

عزیزم درکت میکنم 

پسر منم ۴ و نیم ساله اس 

۶ ماه تشنج داره و دکتر تشخیص صرع داده 

الان ۶ ماه دارو میخوره 

بهتر شده ولی هنوز تشنجاش کنترل نشده 

پسر منم ام آر آی و آزمایشاش سلام هست 

فقط نوار مغزش پالس تشنج داره 

پسرم تحت نظر دکتر اشرفی

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سابقه نداشت چهار روز بستری بود الانم خوبه خوبه دکتر دارو ضد تشنج داده تهران نیستم 

ای بابا

بی سابقه اینجور شده ...چرا اخه😢😢😢

ان شاالله ک چیزی نیست عزیزم

براش صلوات فرستادم

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2728

اینجانب از کودکی تا ده سالگی تشنج داشتم و تمام کودکیم توی بیمارستان گذشت خیلی از اطرافیان هم دیدن اینجوری بودن نگران نباشید به نظرم الان هممون زندگی نرمال داریم فقط توی اون سن یه سری محدودیت ها هست باید رعایت کنن یا اینکه همش چکاپ بشن

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
دکتر که ببر. ولی از تمشبم روغن سیاهدانه بخر...هرشب پوست تمام سرشو باهاش ماساژ بده.خسته نشیا.ه ...

عزیزم یه کم بیشتر درمورد درمان سنتیش برام توضیح میدی درکنار درمان دکتر انجام بدم براش

تشنج ترسناکه اما ابدا خطرناک نیس بر خلاف شکلش 

کنترل نشه خطرناک 

خدایی نکرده تو حموم تو راه پله موقع رانندگی  داخل استخر حمله دست بده کشنده هست

پدر مهربونم ۳۱ شهریور از دست دادم😔چقدر سخت و دلگیرم این روزا😭لعنت به باعث و بانیش

شير بادام هم توي طب سنتي ميگن خوبه براي بيماريهاي مغزي و روحي و اينجور چيزا

سرچ كن

يا از كسي ك طب سنتي كار ميكنه بپرس بهش بدي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
عزیزم یه کم بیشتر درمورد درمان سنتیش برام توضیح میدی درکنار درمان دکتر انجام بدم براش

همین که گفتم رو انجام بدید.

شبها سرشو با روغن سیاهدانه مرغوب ماساژ بدید...

تدابیر دکتر روازاده و دکتر خیراندیش رو هم از نت میتونید سرچ کنید.

نه سابقه تو خانواده نداشتیم

عزیزم کاملا به دستورات پزشک عمل کنید

داروهاش به موقع مصرف بشه

تشنج عوارض میزاره روی سلولهای مغز برای همین دارو میدن که تکرار نشه

به هیچ وجه درمان رو قطع نکنید...انشالله دیگه تکرار نمیشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2706