2410
2553

اگه دخترتون زیر ۱۸ سالش باشه،

تو دوران دبیرستان،

مثلا  ۱۶ سالگی بگه میخام ازدواج کم،

بزارین برام خواستگتر بیاد چکار میکنین؟

یا اگه بگه با کسی اشنا شدم، که مثلا چند سالی بزرگتره،

شغل داره و میخاد بیاد خواستگاریم واکنشتون چیه؟

چجور باید راهنماییش کرد که راه درست رو انتخاب کنه؟

یکی از شاگردای مدرسه ایم به مامانش گفته میخاد ازدواج کنه،

و مامانش که مخالف ازدواج زیر سن ۱۸ هست،

کلی باهاش دعوا کرده و ....

، من دارم فکر میکنم که واکنش درست تو این مورد چیه؟

میندازم از خونه بیرون از بی عقلیشه

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اینقدرمیزنمش که..

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

من سخت نمیگیرم میگم باشه بیاد ولی باید عاقلانه رفتار کنیم که ببینیم طرف آدم حسابیه یا نه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2714

میزنم تو دهنش 

شوخی

ولی خوب عمرا اجازه بدم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

جایی که ما زندگی میکنیم، دختر زیر 18 سال کودک در نظر گرفته میشه و ازدواجش ممنوعه. اگر فرد بالای 18 سال با شخص زیر 18 سال رابطه داشته باشه حتی با توافق فرد زیر 18 سال، جرم محسوب میشه....

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

طبق تجربه ی اطرافیان به شدت مقاومت میکنم

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
2706