2737
2734
عنوان

کمکککک

94 بازدید | 5 پست

توروخدارو راهنماییم کنید الان چند روزه نوزاد۱/۵ماهم عادت کرده همش سینه بخوره زیر سینه بخوابه زمین میزارمش دوباره بیدار میشه و دوباره گریه میکنه که بره زیر سینه انقدر شیر میخوره همش برمیگرده تو گلوش

شیرمم میدونم خوبه بداش چون به اندازه کافی وزن گرفته نمیدونم چیکار کنم خسته میشم به هیچ کاری نمیرسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من هر دوساعت بیدار میشد، الان خیلی کوچیکه همه ماها هم همینطور بودیم اوایل به کارای خونه نمیرسید ...

آخه تو روز ممکنه هر نیم ساعت یکبار شیر میخوره و نمیخوابه کار خونه مهم نیس حالا برا خودش بده فکر میکنم عادت کرده زیر سینه بخوابه

2728
آخه تو روز ممکنه هر نیم ساعت یکبار شیر میخوره و نمیخوابه کار خونه مهم نیس حالا برا خودش بده فکر میکن ...

نه عزیزم هرچقدر شیر بخوره اشکالی نداره اضافه ش هم بالا میاره، دختر منم همینطور بود اونقدر شیر میخورد که... دکترش میگفت که ایرادی نداره اگه زیاد شیر بخوره درکنار شیر خوردن توی آغوش شما آرامش پیدا میکنه