2733
2734
عنوان

شوهرم چند وقته ظهر ها ناهار نمیاد...

258 بازدید | 17 پست

برای تعدیض پانسمان برادرشوهرم میره خونه مادر شوهرم بعد گفت دیگه سختمه باز بیام اینحا ناهار بخورم همونجا میخورم

من اول یکم غر زدم و فلان گفتم نهههه بیا تنهاییم فلان

بعد روز دون دیدم چقدر خوبه🤣🤣🤣🤣😎تا هر وقت دلت میخواد بخوابی نمیخواد پاشی ناهار درست کنی

حالا شوهرم میگه عزیزم اگه ناراحت میشی میام ناهار میگم نههه بمون گلم اذیت میشی اینجوری🤣🤣😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب كاري كردي👍👍👍

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

شوهر منم کلا خونس دیشب گفت فردا میخوام برم دانشگاه فلان کنگره و..اولش کلی حسودی کردم گفتم منم میام لپشو گاز گرفتم جاش بمونه نتونه بره و..ولی صبح بیدار شدم گفتم دیوانه ای مگه دختر دو ساعتم ک از خونه قراره بره بیرون..رفت گفتم اگر دوس داشتی نهارم بیرون بخور گفت ن میام خونه😂

2738
بهتربزارپیش مامانش ناهاربخوره من که شوهرم صبح تاشب پیش مامانشه 

من اصلا با مادر شوهرم مشکل ندارم گوش شیطون کر

ولی چون عادت نداشتیم ظهر نیاد یه حس غریبی داشتیم که برطرف شد🤣

شوهر منم کلا خونس دیشب گفت فردا میخوام برم دانشگاه فلان کنگره و..اولش کلی حسودی کردم گفتم منم میام ل ...

اولش یکم خوبه ها بعد یکم ادم دیگه چیز میشه 

رو رابطمون تاثیر گزاشته دلمون تنگ میشه دیشب داشتیم تو ماشین حرف نیزدیم یهو دخترم گفت چه عاشقونه حرف میزنین انگار تازه ازدواج کردین🤣🤣اثرات ناهار نیومدنه دیگه

2706