1265
1267
عنوان

ی ذره شعور داشته باشید

502 بازدید | 41 پست

چرا اینقدر شعور ندارید میرید تو تاپیک یکی باهاش بحث میکنید بعد گزارش میزنید لااقل ب احترام اونا ک چندین صفحه خوندن و منتظر آخر ماجرا هستن اینکارو نکنین اگر احساس کردید دروغه یا مورد پسند شما نیست یا هر دلیل دیگه خیلی راحت بیاید بیرون خواهشا یاد بگیرید تاکید میکنم یاد بگیرید انقدر عاشق بحث کردن و جبهه گرفتن نباشید

چه تاپیکیه که اتقدر پیگیرش هستید؟ من اصلا ندیدمش

الحمدلله الذي جَعَلنا مِن المُتِمَسِّكين بِولايةِ مولانا أميرالمؤمنين علي ابن ابيطالب عليه السلام ❤❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان(عج)❤❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

عزيزم اينجا دور از جون فضول زياد داره.منم ص اول بودم تازه😕😕😕😕

كسب درآمد اينترنتي🤑🤑🤑فرصتي عالي💰💰💰براي دانلود به لينك زير مراجعه كنيد💵💵💵https://www.hapoapp.com/h5/i2r2?ic=TBNGEN&lang=en&hos=hapo💵💵💵در صورت داشتن سوال به خصوصي مراجعه كنيد و يا در تاپيكم به صورت كامل توضيح دادم💰💰💰
1279

نمیدونم در مورد کدوم تاپیک حرف میزنی ولی حق با شماست

واقعا بعضیا کرم دارن 😑

خب چکار به تاپیک بقیه دارین خوشتون نمیاد بیاین بیرون از تاپیک 

کلا مریض احوالن بعضیا

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏اگه امتیاز سیل رو از دست دادید وجون سالم بدر بردید نگران نباشید؛ مرحله بعد پرنده های ابابیل میان سنگ میریزن رو سرمون😑😐
چه تاپیکیه که اتقدر پیگیرش هستید؟ من اصلا ندیدمش

ی داستان قشنگ بود الان من نصفه خوندم خب میخوام بقیشو بدونم چرا آخه اینطور میکنن اسمشم نمیدونم عشق و تحقیر همچین چیزی بود

8
وای صفحه پنج بودم😭😭گفتم برم ناهاربپزم بیام بقیشو بخونم😭😭

وای من ک صفحه 17 بودم امروز کلا برنامه ریزی زندگیم عوض شد واسه این تاپیک ک آخرشم ترکید  

من زنی هستم در آرزوی مادر شدن...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  
وای من ک صفحه 17 بودم امروز کلا برنامه ریزی زندگیم عوض شد واسه این تاپیک ک آخرشم ترکید    

😭😭موندم تو خماری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۵تیر عروسیمه 😍😍😍میشه برام صلوات بفرستیدکارام خوب پیش بره😍😍😍😍
1226
من دیشب تا ساعت ۵ خوندمش قشنگ بود میخواید بداتون تعریف کنم 

اخ جون اره دمت گرم

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

منم نصفش خونده بودم رفتم یه چایی بریزم اومدم زدم صفحه بعد دیدم ترکیده خیلی ناراحت شدم واقعا چرا بعضیا اینجورین حالا راست یا دروغ مگه مهمه بعضیا اینهمه وقت میزارن رمان میخونن فرض کنید دارید رمان میخونید مگه اشکالی داره اینکه سریع گزارش بزنین بی احترامی به اوناییه وقت گذاشتن ودارن میخونن واین کارذبه نظر من از دروغ بودن یه تاپیک زشت تره😒

خدایا به حق عزای حسین هیچ بچه ای را وسیله امتحان مادرش قرارنده حتی اگر اون بچه اندازه یک لوبیای کوچک باشد .تمام آرزوهایم با نتپیدن قلب کوچکت برباد رفت..
1220