2737
2734

سلام

میخوایم با شوهرمو و پسر 4 ساله م یه سفر 4-5 روزه اصفهان بیایم.

ولی چون تا الان اصفهان رو ندیدم و مسافتها و راه ها رو بلد نیستم و چون باید اتاق رزرو کنیم نمیدونم چندر وزه میشه همه جا رو دید. 

میشه کمک کنین؟

برنامه سفر طوری باشه که بچه م خسته نشه. هم صبح هم عصر بازدید داشته باشیم

در ضمن رستوران خوب هم معذفی کنین. ممنونم

در ضمن ما از قشر متوسط جامعه هستیم اینو گفتم حساب هزینه ها رو بتونین مدیریت کنین

ممنونم از همه تون

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت
روزا برین ناژوان .فدک .کوه صفه .میدون امام .شبام برین سی و سه پل خواجو .ارامگاه صائب و...

ببشخید میدون امام همون میدون نقش جهانه؟

پسر عزیزم محمدجان ،تمام زندگیم، تمام جونم ،تمام خوشی هام فدای تو خوش اومدی به دنیای کوچیک من و پدرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببشخید میدون امام همون میدون نقش جهانه؟

بله عزیزم هم شب برین هم روز .ک بتونین کاخ عالی قاپو هم برین

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
پارک رویاها خوبه؟ با مجموعه ناژوان ارتباطی داره؟

سرزمین رویاها منظورته؟ راستش من نرفتم اما واسه سرگرمی پسرت خوبه .ن ناژوان جداس ناژون ک رفتین حتما تله سیژ و سوار بشین 

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
سرزمین رویاها منظورته؟ راستش من نرفتم اما واسه سرگرمی پسرت خوبه .ن ناژوان جداس ناژون ک رفتین حتما تل ...

بله سرزمین رویاها. اها ممنون

چادگان چه طوره؟ خوبه؟

2738
بله پارک رویاها. اها ممنون چادگان چه طوره؟ خوبه؟

شما خوده اصفهان میاین یا اطراف؟ چادگان و هواشو نمیدونم الان چطوریه ولی بازم تحقیق کن 

نقشه اصفهانو خریداری کنین توش نقاط دیدنی رو با راهنماش زده ما چند سال پیش از این طریق سه روزه با رفت و برگشت همه جاشو رفتیم بجز کلیسای وانک که بسته بود.باغ پردندگانو حتما برو خیلی قشنگه باغ گلها هم همینطور

نقشه اصفهانو خریداری کنین توش نقاط دیدنی رو با راهنماش زده ما چند سال پیش از این طریق سه روزه با رفت ...

اها خوبه .ممنون

شما خوده اصفهان میاین یا اطراف؟ چادگان و هواشو نمیدونم الان چطوریه ولی بازم تحقیق کن 

اوه من فکر کردم داخل شهره!

اخه اصلن نیومدم هیچی نمیدونم

خود شهر میخوایم بیایم چون با قطار میایم

چادگان چندساعتی فاصله است باخود شهر‌.همینجا ها ک گفتم و برین هشت بهشت و چهل ستونو خودم ک اصفهانیم تاحالا نرفتم .امیدوارم بهتون خوش بگذره🤗🤗🤗

چادگان چندساعتی فاصله است باخود شهر‌.همینجا ها ک گفتم و برین هشت بهشت و چهل ستونو خودم ک اصفهانیم تا ...

چهل ستون نرفتی خودته؟

خیلی عجیبه   

2706