2737
2734
عنوان

ناراحتم میشه کمکم کنید

77 بازدید | 12 پست

جمعه پیش همه بیرون شهر بودیم پسرم ۳ ساله هست همش نق نق میکرد بذار راه برم بعد منو شوهرم نشسته بودیم شوهر خاله م از خارج اومده بعد اومد پیشم جلو شوهرم گفت { آه ، حالم بد شد از پسرت چرا همش نق میزنه آدم طرف بچه ت نگاه می کنه دل آدم بد میشه میخواد گریه کنه } وقتی اومدم خونه شوهرم اینقدر جر و بحث کرد که اگه فامیل من این حرف رو میزدن چیکار میکردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مث دایی من قشنگ میگهدچقدبچت زرزرمیکنه اینم اتفاقازفته خارج به همه میگه

ناراحت نباش دیگه راست میگه شوهرت ی لحظه خودتوبزارجای اون اگه کسی ازفامیلاشون مبگفت به شمابرنمیخورد؟

2738
چقدر بی فرهنگ و وقیح....شما باید همون موقع جوابشو میدادی تا دیگه جرائت نکنه راجب بچت نظر بده

به نظر من خیلی گستاخ هستن بچه من نق نق میکنه من اذیت میشم نمیدونم به اون مرتکه بزرگ چه ربطی داره 

حتما اگه از فامیل شوهر حرف بشنوی سریع به روی شوهرت میاری که اینجوری گفته

سعی کن گیر به فامیللش ندی 

به شوهرت هم بگو این فامیل رو زیاد نمی بینیم میره خارج گورشو گم میکنه فعلا تحمل کن به خاطر مادرم اینا من هم بهش می گم شوهرم ناراحت شده بابا تحرف شما

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

[QUOTE=86520024]ولی کلاربطی ب اینانداره نمیدونم واقعاچرادخالت میکنن ب خالتون بگین ب شوهرش بگه[/QU رفتن خارج خالم قبول شده شوهرم خالم نه دیپورت شده اومده مشهد از دل سیاه هش هست فکر کنم عاقبتش این شده