2733
2734
عنوان

عفونت کاندیدیازیس

322 بازدید | 6 پست

خانوما کسی تا بحال عفونت کاندیدیازیس گرفته؟بخدا خسته شدم،یک ساله این عفونت با منه،دکتر رفتم اما تو این سه ماه نتیجه نگرفتم،هرکسی تجربه ای داره ممنون میشم در اختیارم بذاره،دکتر خوبم میشناسین در اندیشه و هران ممنون میشم معرفی کنین

خب باید درمان قارچ راجعه کنی

به دکترت بگو

درمانت ۶ ماهه میشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خب باید درمان قارچ راجعه کنی به دکترت بگو درمانت ۶ ماهه میشه

گفتم،هرسری داره داروهای تکراری میده،خسته شدم،بعد از زایمان کلا اینجوری شدم،میگه داروش همینه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم،هرسری داره داروهای تکراری میده،خسته شدم،بعد از زایمان کلا اینجوری شدم،میگه داروش همینه   & ...

خب داروش همونه اماوقتی سیکل اول  داروهات تموم شه

باید تا ۶ ماه هر هفته  همون قرصو بخوری

لباس زیر هاتم بجوشونی یا بریزی دور چون با شستن قارچ از بین نمیره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
خب داروش همونه اماوقتی سیکل اول  داروهات تموم شه باید تا ۶ ماه هر هفته  همون قرصو بخوری ...

ملودی جان شرمنده میپرسم اما شماهم طولانی مدت مبتلا بودین یا نه؟تجربه اش رو دارین؟دکتر خوب سراغ دارین؟داروی گیاهی و طب سنتی چطور؟جوابگو هست یا همین داروهارو استفاده کنم؟

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام 
سایت دکتر وهاب آقایی که داخل سایتشون کلی مقاله اعم از بیماری ماستیت، بیماری کاندیدیاز، کمبود ویتامین دی در بارداری و عوارض ان قرار داره که میتونه اطلاعات شما رو بالا ببره در ضمن در داخل کلینیکشون سونوگرافی مامو گرافی و نمونه برداری هم انجام میدن. تفسیر سونوگرافی هم به صورت رایگان هستش .بهتون پیشنهاد میکنم به سایتشون سر بزنید