2733
2734

الان داشتم با یکی از دوستان نی نی سایتی حرف میزدم راجع به دخترامون.یه چیزی یادم افتاد گفتم به شمام بگم.دیروز دخترم از مدرسه که اومد یه ریز راجع به دنیا اومدنش سوال میپرسید.مامان من اومدم درد داشت؟شکمت بزرگ بود؟بیهوش بودی؟ کلی سوالای این مدلی.اخرش گفتم مامان جرا انقد راجع به نی نی میپرسی گفت اخه فلانی تو کلاسمون میگه ماها همه الان تو شکممون نی نی داریم ولی چون خودمون کوچولوییم نی نیامونم کوچولوعن اندازه لوبیا بعد هرچی بزرگتر شیم اونام بزرگتر میشن تا دنیا بیان 😂😂😂😂وای انقد خندیدم.اخه شما رو چه به این فکرا به این حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان منم مثل تو بود اخرش از دوستام و اینترنت فهمیدم این چیزا چیه😒

خوب به بچه ۸ساله که نمیشه گفت بچه چجوری میاد.فقط خیالشو راحت کردم که تو شکمش نی نی نیست و تا ازدواج نکنه خدا بش بچه نمیده

2738
بابد براش سر بسته توضیح بدی، اون الان کنجکاو وبهتره جواباش از مادر یا معلمش بگیره، دوتاش ممکنه هر چب ...

اره بش گفتم که اینجوری نیست و باید بزرگ شه ازدواج کنه بعد بچه دار شه.ولی کلا خیلی برام باحال بود حرف دوستش.

خوبه بچه ت یه چیزی شنیده و میگه.خواهرزاده شوهر من چهارسالشه.چیزی تشنیده.برگشته میگه دایی شما دوتایی میرید حموم یا یه دونه ای؟😁😁😁اونم گفته یه دونه ای...گفت فک میکردم دوتایی میرین...تازه قانع نشده دوباره از من پرسید😑😑😑😐😐😐

واقعا چقد تفاوت بین نسلا...همش نگرانم واقعا چ عکس العملی باید نشون داد ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706