2726
عنوان

جان من بيايد نظر بديد

135 بازدید | 15 پست

با بادمجون و گوجه و پياز و سيب زمينى و حبوبات چى ميشه پخت؟ 

فقط همينا رو تو خونه دارم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوجه بادمجون چلو هم بذار کنارش یا با نون بزنین

گوجه بادجون؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2728

کشک بادمجون

خورشت بادمجون

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
میرزاقاسمی گوجه بادمجون استامبلی

ميرزا قاسمى همونه كه كباب ميكنن بادمجونو؟

سیب زمینی سرخ کرده

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

پیازداغ کن گوجه بادمجون بخوابون توش آبم بریز کم با رب آی خوشمزه میشه ها آویشنم بزن 😋😋😋😋😋😋😋😋

میتونی بادمجونه رو سرخ کمی .گوجه هم کنارش سرخ کنی.آخر سر یه تخم مرغ هم زده بریزی روش ببنده.میشه ورقه بادمجون.با نون بخوری.بادمجون سرخ کمی گوجه هارو حلقه بچبنی روش .یه سس باپیازداغ و ادویه  رب و آب درست کنی جوشید بریزی روش درشو ببندی بپزه با برنج.میرزا قاسمی بپزی

2706