2733
2734
عنوان

پاگشایه خواهرشوهر

744 بازدید | 64 پست

سلام خواهر شوهر کوچیکم جدیدا نامزد کرده فعلا عقد نکردن بعد مادرشوهرم این جمعه پاگشاشون کرده و خواهرشوهر بزرگمم که ۱۱ساله ازدواج کرده میخواد دیگه پاگشا نکنه و همون جمعه کادو بیاره بده بهشون بعد شوهرم جلوشون گفت که میخوای ماهم بیاریم بدیم دیگه مهمونی نگیریم بعد منم گفتم نه من جداگونه مهمونی میگیرم و دعوتشون میکنم بعد مادرشوهرم گفت فقط اون دوتارو دعوت کن منم گفتم نه شما و بابا و اون خواهرشوهرم که مجرده و تو خونس روهم دعوت میکنم چیزی نیس سه نفر 

بعد شب شوهرم برگشتنی میگه خواهر بزرگمم دعوت کنیم ناراحت میشه مادرمم ناراحت میشه که بزرگه رو دعوت نکنیم منم گفتم دوساله تو خانوادتونم خواهرت همش ۳بار منو دعوت کرده خونش بعد منکه الان دوماهه عروسی کردم تاالان یکبار دعوتش کردم چرا وقتی اون نه میخواد مهمونی بگیره نه دعوتمون میکنه بهش بگم بیاد اخلاقش یه جوره که بیشتر از اطرافیانش استفاده میکنه و عوضشو درنمیاره منم بهش گفتم وقتی اون که منو تو رو یه دعوت نمیکنه چرا من باید اونکه ۴نفره دعوتش کنم عادت کرده که هرجا پدرمادرش دعوتن اونم دعوت باشه احساس نمیکنه که خونه زندگیش جداگونس و باید عوض دربیاره

بنظرتون باید دعوتش کنم؟

نه دعوتش نکن 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم مادرشوهرت ناراحت میشه یا دعوت نکن هیچ کس رو یا اونم دعوت کن دیگه برای خودت دشمن تراشی نکن مادرا رو دخترشون حساسن

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

روشه اونو در پیش نگیر شاید شوهرش نمیزاره مهمونی بده مگرنه کی برایه خواهرش اینطور میکنه!!کارش عجیبه بزار بیاد اونم اینقدر غذا اضافه میاد که نگو 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2738
اول که خواهر شوهرت تا عقد نشده دعوت نکن چون بعد هقد هم توقع میکنن...خواهر شوهر بزرگت هم دعوت نکن ول ...

اخه اونا وقتی منو پاگشا کردن پدر مادر منو نگفتن منم حالا واسه دخترشون عوض درمیارم تا بفهمن

2706