2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم صل علی محمد و ال محمد

دلم یه تیکر واقعی میخاد   میخوام مامان یه دختر نازو خوشکل بشم 
2731

موفق میشین حتما .خبرمون کنین باکیک و شیرینی🎂🍬🎂🍬🎂🍬

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

عزیزم ایشالا اینبار قبول میشی ولی درکل وقتی تعداد دفعات شرکت تو امتحان زیاد بشه دیگه خودشون با سهولت بیشتری امتحان می گیرن و قبولتون می کنن چون حساب می کنن می بینن اگر بعد از هر رد 1 بارم جلسه تمرینی رفته باشید کلی آموزش دیدید تو این مدت

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
عزیزم ایشالا اینبار قبول میشی ولی درکل وقتی تعداد دفعات شرکت تو امتحان زیاد بشه دیگه خودشون با سهولت ...

افتادم

نه والا از این خبرا نیست

تو شهر ما 

همه بالای 11 .12 بار قبول میکنن

خسته شدددددم

2738
چقد سرکار مرخصی بگیرم آبروم رفت

حتما قبول میشین امیدوار باشین 🌹🌹🌹حالا یکم طول میکشه شما قوی هستین👍

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹