2726

از سال ۹۱ ازدواج کردم من ۱۸ سالم بود اون ۲۲ سالش خانواده هامون قوم خیش دور هستن طوری ک من تا به حال ندید بودمشون تا شب خاستگاری زندگیمون فراز و نشیب زیاد داشت الان یه پسر دارم ک نزدیک دوسالش خیلییی احساس تنهایی میکنم همسرم خیلییی کم حرف و تو خودش قبل از بچه دار شدنمون حداقل کنار هم میخوابیدیم اما الان نه خیلی کم پیش میاد باهام حرف بزنه سرش تو لاکش و گوشیش کوشیش رو بدون اینک بفهمه چک میکنم مطمئنم خطا نمیره  خیلیی زود از کوره در میره و  بددهنی میکنه ..از لحاظ احساسات  عین یخ میمونه اگر ناراحتم کنه زود از دلم درمیاره هرصد سال یه بار بغلم میکنه میگه اگر چه رو مخمی ولی دوست دارم😕

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ای جان... عزیزم... 😊 اشکال نداره بیشتر مردا همینطوری‌ان...

از سرکار میان انقده خسته و بی حوصله میشن ک آدم نظرش راجع بهشون عوض میشه. بعد زندگیا سخت شده کلاً، درگیری و مشغله فکری آقایون بیشتر شده..‌. میدونم سخته ولی تو صبور باش و ب دل نگیر.

پی‌نوشت: الان اگه ذکر نمیکردی ک گوشیشو دیدی و ازش مطمئنی، خیلیا میریختن اینجا میگفتن لابد زیر سرش بلند شده، بوی خیانت میاد، طلاق بگیر!   قبول داری؟؟ 😂 من نمیدونم چرا ی سری ازین نی‌نی‌سایتی‌ها انقدر بدبینن ب همه چی 😁

سعی کن تو یه زمان خوب و یه محیط اروم کم کم در صحبت رو باز کنی

متهمش نکن به بی احساسی اینا

ازش بخواه یعنی طرح نیاز کن

به جای قضاوت سوال بپرس البته سوال منطقی و مودبانه و اروم

تو حرف زدن عجله نکن

در درجه اول از احساس خودت به اون بگو و از خوبیهاش

بعد سوالاتو بپرس و کم کم طرح نیاز کن

البته نکته مهمش اینکه هر وقت شروع کرد به حرف زدن تو حرفش نپری و خوب گوش بدی و با نگاهت بهش توجه کنی ببین حرف دلش چیه 

موفق باشی

خسته از تلاش و انتظار 😞
سلام عزیزم خوبی  تو یکی تز تاپیکتت خودندم بچتو میزدی  چکار کردی رفتی دکتر

سلام اره حتما باید رفت روان پزشک من رفتم گفت  افسردگی گرفتی و تداخل هرومونی دارو خوردم ۲ ماه خوب شدم

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔