2733
2734

از سال ۹۱ ازدواج کردم من ۱۸ سالم بود اون ۲۲ سالش خانواده هامون قوم خیش دور هستن طوری ک من تا به حال ندید بودمشون تا شب خاستگاری زندگیمون فراز و نشیب زیاد داشت الان یه پسر دارم ک نزدیک دوسالش خیلییی احساس تنهایی میکنم همسرم خیلییی کم حرف و تو خودش قبل از بچه دار شدنمون حداقل کنار هم میخوابیدیم اما الان نه خیلی کم پیش میاد باهام حرف بزنه سرش تو لاکش و گوشیش کوشیش رو بدون اینک بفهمه چک میکنم مطمئنم خطا نمیره  خیلیی زود از کوره در میره و  بددهنی میکنه ..از لحاظ احساسات  عین یخ میمونه اگر ناراحتم کنه زود از دلم درمیاره هرصد سال یه بار بغلم میکنه میگه اگر چه رو مخمی ولی دوست دارم😕

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ای جان... عزیزم... 😊 اشکال نداره بیشتر مردا همینطوری‌ان...

از سرکار میان انقده خسته و بی حوصله میشن ک آدم نظرش راجع بهشون عوض میشه. بعد زندگیا سخت شده کلاً، درگیری و مشغله فکری آقایون بیشتر شده..‌. میدونم سخته ولی تو صبور باش و ب دل نگیر.

پی‌نوشت: الان اگه ذکر نمیکردی ک گوشیشو دیدی و ازش مطمئنی، خیلیا میریختن اینجا میگفتن لابد زیر سرش بلند شده، بوی خیانت میاد، طلاق بگیر!   قبول داری؟؟ 😂 من نمیدونم چرا ی سری ازین نی‌نی‌سایتی‌ها انقدر بدبینن ب همه چی 😁

2738

سعی کن تو یه زمان خوب و یه محیط اروم کم کم در صحبت رو باز کنی

متهمش نکن به بی احساسی اینا

ازش بخواه یعنی طرح نیاز کن

به جای قضاوت سوال بپرس البته سوال منطقی و مودبانه و اروم

تو حرف زدن عجله نکن

در درجه اول از احساس خودت به اون بگو و از خوبیهاش

بعد سوالاتو بپرس و کم کم طرح نیاز کن

البته نکته مهمش اینکه هر وقت شروع کرد به حرف زدن تو حرفش نپری و خوب گوش بدی و با نگاهت بهش توجه کنی ببین حرف دلش چیه 

موفق باشی

خسته از تلاش و انتظار 😞
سلام عزیزم خوبی  تو یکی تز تاپیکتت خودندم بچتو میزدی  چکار کردی رفتی دکتر

سلام اره حتما باید رفت روان پزشک من رفتم گفت  افسردگی گرفتی و تداخل هرومونی دارو خوردم ۲ ماه خوب شدم

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔