2726

چراااااااااااا خوابم نميبره؟ 😩 داره صبح ميشه

فردا هم انقد كار دارم كه نگو

كلا از اول تعطيلات عيد خوابم بهم ريخته شبا اصلا خوابم نميبره روزا هم تا ظهر وقت ندارم بخوابم همش كسل و بى حوصله ام

بنظرتون چيكار كنم؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

داره صبح میشه صبح شده خواهر   

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

راهی پیدا کردی به ما هم بگو خاهری منم ی عدد جغد شب هستم 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخ نظری داشتم رو خودم پیاده میکردم ک هرشب کارم همینه بیداری 😑

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2728

با تکنیک 478 نفس بکش تو نت هست برای خواب راحت

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
داره صبح میشه صبح شده خواهر    

راست ميگى ها

داره اذون ميگه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
راهی پیدا کردی به ما هم بگو خاهری منم ی عدد جغد شبم 

خيلى بده😪😪😪

كاش مسئوليت نداشتم مث مجرديام 

ديگه اينقد حرص نميخوردم نهايتش صبح تا ظهر ميخوابيدم

ازهزار تایک برعکس بشمر دمنوش خواب اوربخور دوش بگیر ماست یادوغ بخور کتاب بخون قران بخون  قبل خواب که کم کم خوابت ببره واقعا عیدنوروز هیچ فایده ای نداره بااون تعطیلات طولانیش هرسال خیلی ها رواذیت میکنه برای منم دعاکنید درشرف طلاقم بایه پسر که اخرفروردین میشه نه ساله دعاکنید مهریه وپسرمو بتونم بگیرم 129بارکتک وتهمت و فحش وبی پولی وتنهایی وغصه نصیبم شد بعد 12سال و اون نامرد منو داغون کرد خدایا کمک 

خخخخ نظری داشتم رو خودم پیاده میکردم ک هرشب کارم همینه بیداری 😑

يكى بهم گفت قبل خواب دمنوش طبع گرم بخور خوردم فايده نداشت

یه مشت دیوانه دور هم جمع شدیم 😂😂😂

😂😂😂😂بگو جغد خواهر

2706