1147
1226

چراااااااااااا خوابم نميبره؟ 😩 داره صبح ميشه

فردا هم انقد كار دارم كه نگو

كلا از اول تعطيلات عيد خوابم بهم ريخته شبا اصلا خوابم نميبره روزا هم تا ظهر وقت ندارم بخوابم همش كسل و بى حوصله ام

بنظرتون چيكار كنم؟

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

داره صبح میشه صبح شده خواهر   

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

راهی پیدا کردی به ما هم بگو خاهری منم ی عدد جغد شب هستم 

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

خخخخ نظری داشتم رو خودم پیاده میکردم ک هرشب کارم همینه بیداری 😑

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

با تکنیک 478 نفس بکش تو نت هست برای خواب راحت

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
1156
راهی پیدا کردی به ما هم بگو خاهری منم ی عدد جغد شبم 

خيلى بده😪😪😪

كاش مسئوليت نداشتم مث مجرديام 

ديگه اينقد حرص نميخوردم نهايتش صبح تا ظهر ميخوابيدم

ازهزار تایک برعکس بشمر دمنوش خواب اوربخور دوش بگیر ماست یادوغ بخور کتاب بخون قران بخون  قبل خواب که کم کم خوابت ببره واقعا عیدنوروز هیچ فایده ای نداره بااون تعطیلات طولانیش هرسال خیلی ها رواذیت میکنه برای منم دعاکنید درشرف طلاقم بایه پسر که اخرفروردین میشه نه ساله دعاکنید مهریه وپسرمو بتونم بگیرم 129بارکتک وتهمت و فحش وبی پولی وتنهایی وغصه نصیبم شد بعد 12سال و اون نامرد منو داغون کرد خدایا کمک 

1221
1167
خيلى بده😪😪😪 كاش مسئوليت نداشتم مث مجرديام  ديگه اينقد حرص نميخوردم نهايتش صبح تا ظهر ميخوا ...

ما هم مثل خودت متاهلیم من ک روزم نمیتونم بخوابم باید حتما هوا تاریک باشه تا بتونم بخوابم

خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم     بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                         به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
يكى بهم گفت قبل خواب دمنوش طبع گرم بخور خوردم فايده نداشت

خخخ 

پس برا ماهم ندارم 😁😁😁

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ازهزار تایک برعکس بشمر دمنوش خواب اوربخور دوش بگیر ماست یادوغ بخور کتاب بخون قران بخون  قبل خوا ...

عزيزم❤️

برات دعا كردم مشكلت حل شه شما هم واسه من دعا كن انشالله كه هيچ مادرى از فرزندش دور نشه

1241