2726

من نداشتم اما معمولا ورم دست وصورت سردرد تاری دید فشاربالا با ازمایش ادرار مشخص میشه درمان نداره میشه کنار اومد باهاش تا وقتیکه فشار خونت بالانره اگه بره میشه مسمومیت حاملگی وختم بارداری 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو دوران بارداري وقتي ميرفتم براي چكاپ توي مطب به خانمي بود كه وقتاش همزمان با من بود ، انقدر پاهاش باد داشت كه نگو اون دفع پروتئين داشت ، ولي چيز خوبي نيست هفته بالا بود و ميگفت ديگه طاقت ندارم ، اگه احساس ميكني كه دفع پروتئين داري زودتر برو تا دكترت كنترل كنه برات انشالله كه چيز خاصي نيست 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
من تو دوران بارداري وقتي ميرفتم براي چكاپ توي مطب به خانمي بود كه وقتاش همزمان با من بود ، انقدر پاه ...

من اصلا ورم ندارم فقط وزن اضاف میکنم

قبلا ازمایش دادم نداشتم الان دوباره دکترم ازمایش نوشته

نه 

خب خدا رو شكر اين ماه آخر رو مواظب باش كه فشارت نره بالا اون خانمه كه ميومد مطب شده بود مسموميت بارداري كه يه اسم علمي هم داره من يادم نمياد خيلي ناراحت بود ، خلاصه كه مواظب خودت باش و آزمايش رو بده اصلا شايد دفع پروتئين نداشته باشي ، چند كيلو اضافه كردي ؟ 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
2706