2410
2553
عنوان

دلم اندازه دنیا گرفته

485 بازدید | 20 پست

دخترم رو پام خوابه تنهام تو خونه دارم گریه میکنم

خسته شدم هیچ راهی ندارم 

هرکسی از دور زندگیم رو ببینه حسرت میخوره ولی من داغون داغونم 

میشه دعا کنید خدا دلمو اروم کنه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
اخي چرا عزيزم

نمیدونم حتی حوصله حرف زدنم ندارم 

اگر بخوام بگم ی کتاب میشه 

😭😭😭😭😭

خدا به دلت ارامش بده عزیزم ..منم امشب خیلیی دلم گرفته از حرفای و کارای مامانم ..نمیتونم فکرمو ازاد کنم خوابم نمیبره

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2714
امروز جلوی دخترم گریه کردم اونم گریه کرد  فقط ۹ ماهشه😭 دلم براش کباب شد

اگه دوست داری یکم درد و دل کن اروم بشی

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
خدا به دلت ارامش بده عزیزم ..منم امشب خیلیی دلم گرفته از حرفای و کارای مامانم ..نمیتونم فکرمو ازاد ک ...

مرسی 

چرا عزیزم ؟ چی گفته ؟

اگه دوست داری یکم درد و دل کن اروم بشی

😢😢😢😢

نمیتونم بگم انقدر زیاده که نمیدونم کدومو بگم 

نمیدونم چکار کنم 

مرسی  چرا عزیزم ؟ چی گفته ؟

بین بپه ها فرق میذاره خودش همش در حال خدمت به پسر و بچه های پسرشه از ما فقط انتظار داره کارهاشو انجام بدیم همش هم ازمون گلای داره ..در حالی که به خدا من همش به فکرشم و دوست دارم خوشحالش کنم .موادرد زیاده که همش میاد جلو ذهنم انقدر زیاده که منم مثل خودت حوصله گفتنش ندارم

2706