2737
2734

بچه ها من دبیرم، ماهی دو و ششصد حقوقم هست، یکساله من.وشوهرم توی طرح زوجین بانک مسکن چهل میلیون پول گذاشتیم که الان وامون در اومده، هشتاد تا واممون هست با چهل تای خودمون میشه صد وبیست، خیلی کمه برای خونه، در نظر دارم توی شیراز یه آپارتمان بگبرم دو خوابه، حالا میخام وام بگیرم، چه وامی وچه مقدار بگیرم که کم نیارم، شوهرم هم کارش آزاده و معلوم نیست چکار میکنه همش کم.میاره من خودم میخام قسطهاشو بپردازم، یه سوال میتونم سه دنگ اونم به نام خودم بزنم چون قراره همه قسط هاشو خودم بپردازم؟ قسط وامه مسکن یک وخورده میشه احتمالا 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

موندم از چه بانکی وام بگیرم که سودش کم باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شدنش میشه ...اما شیراز مگه این مقدار خونه هست ؟؟حداقل باید 200 میلیون دیگه هم باشه 

نمیدونم فکر کنم دویست وخورده پیدا بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعید میدونم ..مگر خیلی کوچیک ...شهر های بزرگ زیر 400 نیست دو خوابه مگر شرایط خاص ...

اگر هم نشد شهر خودمون میگیرم خوزستانم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
بعید میدونم ..مگر خیلی کوچیک ...شهر های بزرگ زیر 400 نیست دو خوابه مگر شرایط خاص ...

آخه نشستم فکر کردم اگر بخام بمونم تا باز پس انداز کنیم پیر میشیم، مجبورم وامی بگیرم هم که بتونم با حقوقم از پسش بر بیام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگر طلا داری بذار بانک کارگشایی اونجا هم وام میده.

اطلاعات دقیقترش رو بپرس

اون میزانی هم که داری وام میگیری و قراره قسط هاش رو بدی حتما بزن به اسم خودت، رودروایسی نکن داری زحمت میکشی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد