2733
2734
عنوان

جاریامو دعوت کنم یا نه🤔🤔🤔

755 بازدید | 65 پست

سلام

خونه خریدیم ۲تا برادرشوهرام دیدنی نیومدن

درصورتی که وقتی بزرگه خونه خرید با اینکه اسباب کشی کرده بودم بدون اینکه وسیله بچینم با یه بچه نوپا رفتیم دیدنی خونشون ولی اونا نیومدن یکسالم گذشته

۴تومنم قرض داد بهمون هروقت زنگ میزد یا منت میزاشت وبه شوخی میگف پولمو بده یا میگف پول ندارم

برادرشوهر وسطیمم نیومده

عیدپارسال زنش تو مهمونی مادرشوهرم حتی نگامم نکرد که سلامو سال نو مبارکی کنیم به خواهرشوهرم گفتم بهش گفته بود جاری گفته بود اینجوری راحت ترم

یه سری هم شوهرمم ۷ یا ۸بار به همین داداشش زنگ زد ج نداد رفتیم درخونشون باز نکردن

حالا رفتم عید شهرستان مامانش گریه کرد گفت عروسا پسرامو از هم جدا کردن

حالا من میخوام بهش ثابت شه که از طرف من نبوده

بنظرتون با این اوصاف دعوتشون کنم یا نه؟

خواهرانه کمکم کنین

۲سالی میشه خونه هم رفتو امد نداریم

نه اونا باید بیان 

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من اگه جات  بودم دعوت نمیکردم .به فکر دیگران درمورد خودت توجه نکن. منم همش خواستم دوتا برادر بهم نزدیک باشن اما تا تقی به توق میخوره شوهرم میگه تو میخوای بین منو برادرم جدایی بندازی .مردا نمک نشناسن .وقتی اونا بهت احترام نذاشتن که بیان دیدنت شماهم وقت و پولت رو براشون حروم نکن

2706