2726
عنوان

حاملگی پوچ

166 بازدید | 8 پست

سلام خانوما، وقت بخیر، من امروز رفتم سونو گفت ۵ هفته و ۶ روزی، ولی نه کیسه زرده داری نه جنین، کمر درد شدید دارم یه هفته ای هم هست خونریزی دارم، کسی تو شرایط من بوده و بارداریش موفق شده؟؟؟؟

خدایا شکرت 

پنج هفته که خیلی زودددددده باید هشت هفتگی بری سونو.اگه خونریزی داری شیاف بزن سقط میشه اینجوری استراحت مطلق کن

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧

منم تو هفته ی پنج بودم ک دو قطره خونریزی دیدم دکتر بهم گفت زود برو سونو بعد سونو دادم و دکتر دید گفت حتی ساک حاملگی هم نمیبینم احتمالا پوچه و همینطورم شد😔😢😢

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم تو هفته ی پنج بودم ک دو قطره خونریزی دیدم دکتر بهم گفت زود برو سونو بعد سونو دادم و دکتر دید گفت ...

توکل بر خدا، این دو هفته پر استرس رو میگذرونیم تا ببینیم چی میشه

خدایا شکرت 
توکل بر خدا، این دو هفته پر استرس رو میگذرونیم تا ببینیم چی میشه

ایشالا ک ب سلامتی ب دنیا بیاری

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
ایشالا ک ب سلامتی ب دنیا بیاری

ممنون عزیزم، ولی دیشب خونریزی خییییییییییلی شدید داشتم رفتم بیمارستان گفتن داره دفع میشه که همینطورم شد، انشالله همه خانومایی که مشکل من رو داشتن به سلامتی زایمان کنن.

خدایا شکرت 
ممنون عزیزم، ولی دیشب خونریزی خییییییییییلی شدید داشتم رفتم بیمارستان گفتن داره دفع میشه که همینطورم ...

مثل من شدی دیگه باز شانس اوردیم خودش دفع شد من انقدر غصه خوردم و گریه کردم ک نگو تو اینجوری نباشیا والا انقدر از اون موقع استرس دارم ک نگو بعد اون یک ساله دارم اقدام میکنم با اینکه هیچ کدوممون مشکل نداریم ولی حامله نشدم فکر کنم همش از استرسمه😢😢

جدی؟؟ من از شدت ناراحتی به شوهرم گفتم تا یکی دو سال قصد بچه دار شدن ندارم ولی حرف شما رو شنیدم پشیمون شدم که شاید مال منم اینطور بشه و طول بکشه، شما هم بارداری اولتون بود؟ چون یه تجربه تلخ برام شده اصلا ذوقشو ندارم

خدایا شکرت