2737
2734
عنوان

غذای کمکی بچه هشت ماهم

93 بازدید | 12 پست

پسرم رفته تو هشت ماه هنوز شيرم سيرش ميكنه وقتي بش غذا ميدم ناارومي ميكنه كلا شير زياد بالا مياره 

چيكار كنم ؟مادرشوهرمم ميگه اين ديگ بايد غذا بخوره 

يك ماه هم حريره دادم بش ولي وقتي نميدادم براش مهم نبود امروز بش غذا ندادم اصلا انگار ن انگار 

ارومتر هم بود  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ببخشیدا ولی چجوری به بچه ۸ماه هنوز غذا نمیدی خب معلومه عادت نداره فقط شیر میخاد

خب پسرم وزنش خیلی خوبه ده کیلو هس با شیرم سیر میشه فقط دو وعده در حده چن قاشق حریره میدم 

ببخشیدا ولی چجوری به بچه ۸ماه هنوز غذا نمیدی خب معلومه عادت نداره فقط شیر میخاد

نوه ی خاله ی منم تو ۸ماهه ولی وزنش خیلی خوبه.ماشالا ۹کیلو و نیمه و دکترش گفته فعلا غذا شروع نکن

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
خب پسرم وزنش خیلی خوبه ده کیلو هس با شیرم سیر میشه فقط دو وعده در حده چن قاشق حریره میدم 

ماشالا خداحفظش کنه.دختر من چون با شیرم سیر نمیشد من غذاشو ۴ماهگی شروع کردم الانم ۷ماهش پر شده.و ۷ونیم کیلوء

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
2738

عزیزم اینجوری پیش بریا استخون پوکی میگیری بچه از شیره جونت داره شیرمیکشه یکی دووعده غذا بده بهش چون بزرگه دیگه ماشالله پس فردا نه مو میمونه برات نه دندون

کم کم بهش بده ،یه کوچولو شیرت رو کم کن  و این که غذایی که بهش میدی یک کم سفت تر از شیرت باشه ،هشت ماه خیلی دیره بعدا بچه دچار مشکل میشه 

بهتره با دکتر متخصص هم مشورت کنی تا کمکت کنه 

دیر شروع کردن غذا اولا باعث میشه که بچه هرچی بزرگتر میشه بیشتر غذا رو پس بزنه و بد غذا بشه بعدم ذخیره اهن و...بدنش تو 6ماه اول کم شده باااااید غذا بخوره وگرنه رو به رو ضعیف تر میشه خدای نکرده و اینکه بعد کم خونی و... نگیره من دخترم متولد2شهریور انقدر رو غذاش حساسم که نگو حریره فرنی سوپ لعاب برنج الانم که ماست و آبمیوه خیلیم دوست داره غذاشو ببین بچت چه طعمی رو دوست داره

دخترم تمام زندگی منهههه