2737
2734

مال من ۵ماه پیش مثبت شد

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اومدم مهمونی خونه همکار همسرم خاهر شوهرش انگار امشب تست زده دو خط پررنگ شده کلی خوشحال شدن

خوشبحال من در حسرت بچم😪

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2738
خدايا شكرت..😍😍😍😍 اين ماه ك پريود شدم دعا كن منم ماه بعد بيبي مثبت ببينم

انشالله😘😘دعامیکنم برات..براخودم بادعاونذر مثبت شد..معجرست هنوزم توشوکیم باشوهرم

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
چطور؟بگو ما هم انرژی بگیریم

شوهرم واریکوسل داشت.دکتربهش گفت بایدعمل بشه دارویی نداره..منم دکتراول گفت تخمدانت ناقصه بعدگفت نه تنبله..داروداد من اصلا مصرف نکردم..گفتیم اقدام کنیم انشالله که بشه..قبل عید اقدام کردیم ولی درست حسابی نبود.این ماه برنامه ی نی نی پلاس نصب کردم موبه موگفت امروزچی بخور چیکارکن واینا..این ماه اقدام کردیم من نذرکردم دعاکردم ..بی بی چک زدم سه روزپیش مثبت شد باورنکردم امروز ازمایش دادم تاجواب بدن ایت الکرسی حمدوتوحید صلوات ایناخوندم گفت مثبته😍😍شوهرم باورش نمیشه هنوزم 

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
2706